Jump to content
Sign in to follow this  
tigy

unde gasesc covoraşe metalice pt matiz

Recommended Posts

hai sa daramam cateva mituri despre podeau de aluminiu striat:

1. se curata mai usor decat alte tipuri de covorase.

2. se prelucreaza/indoaie foarte usor daca ai putin cap

3. nu tine umezeala sub ea mai mult decat orice alt covor, poate cu minusul ca nu il poti da la o parte usor.

4. aderenta este perfecta, un covor de cauciuc doar viseaza la aderenta aluminiului striat.

5. nu am vazut pe nimeni, cel putin in tara, care sa aiba podeaua taiata sub ele, nici macar cele de raliu, ci din tabla striata se face un pedalier mai inaltat pt picioarele copilorului, deoarece scaunul lui este mai in spate...

6. un sg mit de consolidat: eu cand am luat bucata asta, o bucata de 4x2 mera vreo 4.2 milioane

7. imitatiile gen vitan sunt nishte tzaranii absolute atat ca design dar si ca durabilitate: alea de cauciuc se curata instant sub piciorul drept, iar alea care imita tabla sunt dintr-un material tip pet vopsit pe dinauntru(pe fata dinspre podea) care la prima urma de umiditate se exfoliaza cumplit...

Edited by tico_RS

Share this post


Link to post

Am gasit niste presuri ... dar nu sunt din Aluminiu.

Din targ...

 

PS: Eu cred ca se merita la cat de ieftine sunt. Sper sa ma tina pana in vara :D

post-2442-1142612687_thumb.jpg

post-2442-1142612697_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Am gasit niste presuri ... dar nu sunt din Aluminiu.

Din targ...

 

PS: Eu cred ca se merita la cat de ieftine sunt. Sper sa ma tina pana in vara :D

 

 

Scuze, dar sunt de toata jena... :o

 

Nu cred ca merita nici o masina o asa injosire...pe bune

 

Naiba, mai bine lasi fara, dar fiecare cu gusturile lui ( ca sa nu zic altfel :D )

 

 

Sper sa te tina.

 

Bafta

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...