Jump to content
Sign in to follow this  
preda

Jante O.z.+anvelope Michelin+flanse

Recommended Posts

Jante O.Z. de 13 toli cu anvelope Michelin 145/70 R13 si flanse cu inel de ghidaj facut la strung, fara vicii de fabricatie. Plus prezoanele aferente si antifurturi circulare. Pentru Tico.

 

Scurt istoric:

Jantele le-am cumparat eu mai de mult de la pankrator cu 1200 RON. Intrucat erau ovalizate le-am indreptat pe toate. Apoi le-am schimbat si culoarea. Acum sunt bej (matuite, filler, 3 straturi vopsea, doua de lac). Le-am primit cu flanse, insa am facut altele noi deoarece cele ale lui pankrator nu erau bune. Nu sunt lovite, zgariate, ciobite. Anvelopele sunt in stare foarte buna.

 

Singura problema pe care o pot semnala unui eventual cumparator, pe care eu inca nu am reusit sa o identific exact (probabil din echilibrare o fi) este ca de pe la 90 incolo incepe volanul sa vibreze, usor, usor. E posibil sa fie si de la mine din directie, nu stiu, caci acum rotile nu sunt pe masina si mie tot imi vibreaza, insa de pe la 100 incolo.

 

Am nevoie sa le dau repede. Le vand la acelasi pret cu care le-am cumparat: 1200 RON.

0747 37 08 07

 

- am poze cu ele bej insa nu le pot da jos din telefon. asa ca in poze sunt ele asa cum aratau la pankrator. cine e interesat le poate vedea pe viu.

post-562-1153738288_thumb.jpg

post-562-1153738381_thumb.jpg

post-562-1153738608_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Pret nou: 11 milioane.

Share this post


Link to post

Scad la 10 milioane.

Eventual se pot vinde si fara flanse la 8 milioane, pentru alta masina decat tico.

Share this post


Link to post

Jantele plus anvelopele plus prezoanele - 8 milioane

(distanta la gauri la jante e ca la cielo, solenza etc.)

 

Flansele le vand separat sau nu le mai dau deloc, daca nu are nimeni nevoie.

Share this post


Link to post

:o fftopic: Din pacate,Tico nu are ghidaje pt jante nici pe fata ,nici pe spate,asa ca rotile se centreaza doar din piulite.Asta inseamna ca de la 90 km/h in sus volanul va tremura din cauza jantelor.Trist dar adevarat!Flansele nu aveau nimic.

Bafta la vanzare!

Edited by Sharpe

Share this post


Link to post

salut

da-mi un id de mess sa vb cum facem sa le vad si eu.sau poate ne mai combinam la ceva ca mai am si eu ceva la vanzare.

astept rasp

 

Foloseste majuscula la inceput de fraza/propozitie

Edited by Mircea

Share this post


Link to post

Suna-ma, pentru ca nu prea stau pe mess: 0747 37 08 07.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...