Jump to content
Sign in to follow this  
Gerula

Ghidul Nesimtitului

Recommended Posts

Am auzit ca la targul de carte un mare succes l-ar fi avut "Ghidul Nesimtitului". Caut si eu cartea, nu de alta dar descrie foarte bine magariile care ne agreseaza (pe unii) zi de zi.

Daca stie cineva unde, la ce librarie, nu ezitati sa ma indrumati si pe mine.

Multumesc.

Share this post


Link to post

Un nou flame, autorul ar fi afirmat: capitala mondiala a nesimtirii este la Bucuresti.

Share this post


Link to post

Bip !!!Acum cautam si ghid pentru nesimtiti... cine puii mei l-o fi scris mai ca sa vedeti ce vanzari record si sa vedeti ca in bip o sa si fie citita ba chiar invatata cartea asta ..bip ca un Ghid al bunului simt n-ar scrie nime' ...Ptiu !! :wallbanger: :wallbanger: :wallbanger:

Share this post


Link to post

Pai s-ar cumpara.. doar la sectiunea cadouri :D

Share this post


Link to post

@Zalmoxis

 

Pai asta-i schepsisu', ghidul nu e pentru nesimtiti e pentru cealalta categorie diametral opusa sa stie le ce sa se astepte si sa nu creada ca mai rau nu se poate. Prostia si nesimtirea nu au limite. :(

Share this post


Link to post

:thumbl: :) >- foarte tare cartea.Am avut ocazia sa o citesc si e 200% facuta din cazuri reale si de care din pacate dai la tot pasul.In Craiova am vazut-o la multe librarii...sper sa o gasesti.E super tare!

Share this post


Link to post

Ohoooooo...de atunci a aparut si la noi peste tot :D

Share this post


Link to post

Am comandat-o si eu, sper sa beneficiez de oferta cu taxe de expediere 0. Am trimis si un PM. Ramane se vedem daca suntem simtiti sau nu :)

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...