Jump to content
Sign in to follow this  
Lucian79

4tuning Day Revenge

Recommended Posts

Pe 4 Iunie, la aeroportul Oradea va avea loc o noua partida de tuning show. Se pare ca va fi unul din cele mai mari show-uri de acest gen de la noi din tara. Masini,dragstere, motociclete, mult fum, si "multa gagica" :)

 

Daca sunt cativa doritori de a veni va sugerez urmatoarea ruta

Bucuresti -> Pitesti->Rm Valcea->Sibiu->Alba Iulia->Turda->Cluj->Oradea. E cel mai bun drum insa nu si ruta cea mai scurta.

Share this post


Link to post

4 IUNIE - 4TuningDAY ORADEA - International

Prima editie, de la Bucuresti, a 4TuningDAY a strans la un loc firmele si masinile cele mai reprezentative pentru tuningul din Romania.

4TuningDAY- Oradea - 4 iunie, are ambitia sa le stranga pe toate si sa le puna fata in fata cu masini din restul Europei... sa le alerge, sa le masoare, sa le auda toata Romania.

 

4 IUNIE - Drift Challenge, Viteza si Show

 

Se pare ca se da dezlegare la drift in Romania, oficial, profesionist, inainte chiar de lansarea Fast&Furios 3... Pai... bine ca se da! Era si cazul nu?

Demonstratii profi de drift, plus un mare concurs oficial pentru orice amator, precedat de instructaje si sfaturi de la cei care stiu.

 

4 IUNIE - dB Drag & SQ - sunetul pe masina la maxim

 

Iar tuningul in CAR-audio va aduce exploxii de zeci de mii de wati pe masini, si sute de decibeli. Asa ca dBdrag si SQ, la discretie.

 

4 IUNIE - Show 4TuningDAY ORADEA

 

Totul pe principiul ca daca e sa fie, pai sa fie din plin si de calitate. Sute de masini, modificate in toate modurile posibile se vor strange in Oradea.

 

 

4 IUNIE - Premii 4TuningDAY

 

Premii de peste 10.000 euro pentru vizitatori si concurenti...

 

Dar marea surpriza, CEA MAI MARE SURPRIZA, este ca daca vii, participi la distractie din plin, si chiar daca vii pe jos, poti pleca cu un OPEL MANTA TUNAT , cu muzica, spoilere, eleroane si neoane.

 

Intai, se alege fata cu cele mai lungi picioare... cu care va extrage biletul castigator.

 

Bineinteles ca tricourile vor fi ude... de la spalatul masinilor si nu numai...

 

4 IUNIE - International 4TuningDAY

 

tuning: participare internationala

 

viteza: participare internationala

 

Car-Audio : participare internationala

 

Intrarea 15 Ron, program 10-20.

 

Pe 4 iunie intalnire generala la Oradea ...

 

nu mai devreme, si nici mai tarziu !

 

 

B E T H E R E !!!

 

 

P.S. Opelu Manta este expus in incinta la LOTUS MARKET si arata belea :P .

Edited by Lucian79

Share this post


Link to post

A trecut si 4tuning show - Oradea. Vreme de c*c*, organizare de c*c*. Intrarea a fost 15RON, o groaza de masini,lume multa (in ciuda vremii proaste),fete putine, concurs de drift, liniute si ... mai departe am plecat acasa plictisit de proasta organizare.

 

Poze .. vom incepe cu marca Daewoo in bunul stil clasic :)

 

 

P.S. Matizul negru a apartinut mai demult to my ex-gf :) .

post-1757-1149431300_thumb.jpg

post-1757-1149431392_thumb.jpg

post-1757-1149431419_thumb.jpg

post-1757-1149431443_thumb.jpg

post-1757-1149431511_thumb.jpg

post-1757-1149431582_thumb.jpg

post-1757-1149431611_thumb.jpg

post-1757-1149431634_thumb.jpg

post-1757-1149431675_thumb.jpg

post-1757-1149431701_thumb.jpg

post-1757-1149431729_thumb.jpg

post-1757-1149431752_thumb.jpg

post-1757-1149431981_thumb.jpg

post-1757-1149432009_thumb.jpg

post-1757-1149432027_thumb.jpg

post-1757-1149432047_thumb.jpg

post-1757-1149432100_thumb.jpg

post-1757-1149432126_thumb.jpg

post-1757-1149432175_thumb.jpg

Edited by Lucian79

Share this post


Link to post

Aproximativ offtopic: a patra poza de jos in sus e chiar penibila, patru gagici sprijinite de o masina si o groaza de romani cu aparate foto si telefoane cu camera care le fac poze. Stas.

Share this post


Link to post

Se pare ca suntem "blestemati" 10 ani de acu incolo sa vedem aceleasi masini la toate showurile de "tuning".

PS.Sunt aceleasi masini cere au fost si acum 1 an si 2 ani...

Share this post


Link to post

a doua poza de pe randul de jos este o bora a unui prieten de-al meu...pe drumul de intoarcere a dat intr-o gropa la 50km/h pe autostrada A1 si a reusit sa strambe janta fata stanga care a costat nu mai putin de 13 mil (West Coast Customs). Din ce am vorbit cu el a fost o organizare foarte proasta si totul a fost o batiaie de joc pentru expozanti (nu au avut deloc conditii - nici macar o toaleta).

Share this post


Link to post

Ce rezolutie ai ca sa ma prind care e poza?

Nu cumva Bora e de fapt Golf?

Share this post


Link to post

E bora aia cu InasneRacers,Golful e parcat la mine langa bloc nu stiu cum s-a nimerit dat au aceleasi kituri de caroserie si sunt argintii amandoua :mrgreen: .

Share this post


Link to post

e bora! sincer oribila e bara aia! si cand ma gandesc cat a costat :wallbanger:

macar farurile sunt ok :mrgreen:

Share this post


Link to post
... patru gagici sprijinite de o masina si o groaza de romani cu aparate foto si telefoane cu camera care le fac poze.

Daca parapantele alea erau singurele forme bune de acolo (ochii vad, inima cere). In rest, in lipsa culturii, se imprumuta de la urmasii incasilor si din tomberoanele din Bronx. Prostul gust nu se poate evidentia decat prin agresivitate. Cu ceva frumos nu se poate participa la asa o manifestare pentru ca frumosul este prin definitie discret.

 

Si cum doua lucruri se platesc in viata: domnia si prostia, cu masina din pozele 10 si 11 nu se poate rula in RO decat pe platforma.

Share this post


Link to post

Esti sigur ca merge pe platforma?Nici acolo la cateva gropane mari nu le vad bine.

Share this post


Link to post

Masina din pozele 10 si 11 era un golf (ma refer la masina rosie) si audi-ul acela (ambele cu numere de ungaria) aveau suspensii hidraulice.

Share this post


Link to post

in spatelke fetelor este un patrol?

ai si poze cu patrolul.. fara fete?

Share this post


Link to post
Masina din pozele 10 si 11 era un golf (ma refer la masina rosie) si audi-ul acela (ambele cu numere de ungaria) aveau suspensii hidraulice.
Eu ma refeream la pneuri si la jante. Oricum, doar alea erau mai scumpe decat masinile multora de pe forum. In fond, ce se demonstreaza la paradele acestea (corect termenul de parada), ca unii se straduiesc sa cheltuie inutil niste bani ?

Share this post


Link to post

cel putin audi-ul e penibil ! nu imi place deloc...curcubeu ! o groaza de bani ! vad ca pe la colturi deja a sarit vopseaua ...nu cred ca o sa tina mult ...exagerari..imi place tuning-ul dar in acelasi timp vreau sa si merg cu masina pe drumurile noastre in conditii normale !

Share this post


Link to post

Din pacate s-au intamplat si niste lucruri neplacute ptr un anumit proprietar ... i s-a furat masina :( . O Skoda modificata. Daca are cineva informatii despre aceasta masina e rugat sa sune la 0744600824.

@aztec Poze cu Nisanul nu am, insa gasesti pe 4tuning

post-1757-1149711958_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...