Jump to content
Sign in to follow this  
masterbobs

Fratilor...maine E Ziua Sotiei Mele...

Recommended Posts

Implineaste niste ani si nu stiu ce sa ii fac cado' pe langa un urias buchet de 31 de trandafiri...

Am mare nevoie de ajutor... :>

 

PS

Va rog sa nu ma intrebati ce isi doreste ea ca nu am bugetul necesar... @-)

Share this post


Link to post

Pai daca vrei ceva haios du-te la totem. Daca vrei ceva ţoale la citymall ala de la belu - cred ca-s preturi mai mici ca nu prea au clienti... :) Parfumuri si alte consumabile de termen scurt nu cred ca sun potrivite.

Share this post


Link to post

un urias buchet de 31 de trandafiri...

 

 

Asadar implineste 31 de ani =D> ..sau 30 :-?

 

Sa iti traiasca si sa fiti sanatosi...La multi ani!!! :drinkers:

Edited by bella

Share this post


Link to post

Eu la capitolul asta stau foarte prost, de multe ori a trebuit sa apelez pe la niste magazine gen Unirii sau Cocor si evident ca de acolo am luat fie un inel, bratara, cercei de aur nu foarte mare greutatea ca deh lipsa de buget da p-acolo pana in 3 mil gasesti ceva frumos. :thumbl:

 

P.S. LA MULTI ANI si sa-ti traiasca

Edited by Relu

Share this post


Link to post

Nu stiu daca ce ai enumerat mai sus ma ajuta... la varsta asta nu cred ca se "nimereste" ceva haios,toale, sau "consumabile"...

Parca nici aur nu merge...

Ma gandeam la un ceas...dar parca si asta ii va atrage "criza nervoasa" de la schimbatul prefixului...

 

lateredit:

un urias buchet de 31 de trandafiri...

Asadar implineste 31 de ani =D>

Saru'mana...implineste doar 30...(in varianta ei 20)...

Edited by masterbobs

Share this post


Link to post

Eu as face o rezervare la un restaurant dragut, intim+buchetul ala de trandafiri...cred ca ar fi potrivit.

 

Succes.

Share this post


Link to post

am facut rezervare la o vila la munte...doar noi doi...din pacate din motive de servici se va petrece saptamana viitoare...

 

PS

Am luat si lumanari...parfumate...nu de doamne fereste...

Share this post


Link to post

Daca la 30 de ani spui asta la 50 ce o sa fie potrivit carje??? Sa fim seriosi este o varsta frumoasa iar sotia este tanara. Un ceas este OK ca tine mult. Am vazut un swatch de dama frumos foc la 3 mil. Il foloseste zilnic si il poarta cu ea mereu.

Share this post


Link to post
am facut rezervare la o vila la munte...doar noi doi...din pacate din motive de servici se va petrece saptamana viitoare...

 

PS

Am luat si lumanari...parfumate...nu de doamne fereste...

 

 

Femeile tin mult la chestiile de genul asta...Totusi nici un ceas nu cred ca este de ignorat. Acuma, tu o cunosti cel mai bine si tb sa stii ce ar aprecia mai mult. ;)

Share this post


Link to post

O telecomanda.

Share this post


Link to post

De ce?...intreb asta pentru ca nu are televizor la spital...(la munca) si acasa .. sa fim seriosi...doar eu am cheia de la obiect... =))

Edited by masterbobs

Share this post


Link to post

Pentru tine.

Share this post


Link to post

Felicitari , LA multi ani! Rezervarea la vila trebuia sa o faci fara sa stie ea...cu un tort pregatit, lumanari sampanie etc si sa ii spui ca ai o urgenta sa vina cu tine etc :D dar daca i-ai spus asta e.. e bine si un ceas sau un inel/bratara si ai putea sa scrii ceva pe ele, te duci la un bijutier sa iti scrie un text frumos ca sa tina minte ca la 30 de ani a primit de la sot... BAFTA

 

Apropo, si ziua la a mea e luni :P

Edited by BAD_MF

Share this post


Link to post

Ziua "la a mea" e chiar azi! :) ) Eu i-am luat un PDA (asta si-a dorit, ca sa nu se mai care cu laptopul dupa ea). Tre sa mai iau si niste flori.

Share this post


Link to post
Ziua "la a mea" e chiar azi! :) ) Eu i-am luat un PDA (asta si-a dorit, ca sa nu se mai care cu laptopul dupa ea).

 

 

Sa-ti traiasca si sa va iubiti :X

Share this post


Link to post

La multi ani! E cea mai frumoasa varsta asa ca trebuie sa o faci sa simta asta, nu e vorba de nici un prefix... Parerea mea, daca vrei sa o iei in seama, este sa-i iei flori, multe si frumoase, femeile sunt FOARTE sensibile la asta. Nu ceas, intr-adevar marcheaza trecerea timpului, ca simbol nu este cea mai fericita alegere. Poti sa-i iei ceas de ziua onomastica daca vrei.

Parerea mea, un inel fin cu piatra (diamant). Nu este scump, iei cu diamant mic si pe cat posibil un aur frumos, fara zorzoane.

Inca o data, crede-ma, am fost de curand sa ma uit la bijuuri si nu este atat de scump pe cat ai crede.

 

Inca ceva

 

Daca i-l iei, ai grija cum alegi momentul in care i-l vei da. Si vezi sa aiba un ambalaj extra, o caseta cat mai frumoasa.

Edited by Moshu

Share this post


Link to post

Sa ne traiasca si sa mai aibe grija de noi...inca pe atat...deoarece speranta barbatilor de viata este mult mai mica decat la ele...

 

PS

Inel...o sa ma duc sa caut...

Edited by masterbobs

Share this post


Link to post
Apropo, si ziua la a mea e luni :P

 

Iti zic de astazi LA MULTI ANI! pentru ca luni sunt prin muntii Buzaului, si n-am cum sa te felicit. :drinkers:

 

Ziua "la a mea" e chiar azi! :) ) Eu i-am luat un PDA (asta si-a dorit, ca sa nu se mai care cu laptopul dupa ea). Tre sa mai iau si niste flori.

 

Sa-ti traiasca si sa foloseasca PDA-ul cat mai mult si cu profit. I-ai neaparat si flori... Pana atunci, o floare virtuala tot se gaseste @};-

Share this post


Link to post
I-ai neaparat si flori...

Rezolvat: 22 trandafiri rosii si 13 galbeni!

Share this post


Link to post

@masterbobs: Daca vrei sa-i iei un ceas iti recomand magazinul Galt. Este intre Perla si Dorobanti, cum vii dinspre Perla pe partea stanga, cam pe unde este Computerland si biserica. Ceasuri de firma la preturi Ok. Iti ofera si impachetare la un nivel foarte ridicat gratis. Eu de acolo am achizitionat un ceas prietenei mele si am fost foarte placut impresionat de cum lucreaza oamenii aia. Ii spui omului ce buget ai si-ti prezinta ce ceasuri poate sa-ti ofere.

Share this post


Link to post
Rezolvat: 22 trandafiri rosii si 13 galbeni!

Bravo, felicitari si sa-ti traiasca. Auzi, da' cine i-a cules, chiar tu ?

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...