Jump to content
Sign in to follow this  
NFS

Revizie 10.000 km

Recommended Posts

Banzay! .Ce ulei ti-au pus in cutie ?.

Vezi ca si la mine agata si cand am controlat am avut vreo 300ml in plus .Acum merge brici .

Share this post


Link to post

ulei shell castrol nu mai stiu exact...era o firma mai mare 75w80 citisem eu. Faza e ca agata inainte si agata si acum dupa schimb...agatatul se intampla de vreo 2 luni asa. Inainte nu zicea nici carc. Si in a 2-a intra perfect la retrogradare nu agata deloc :)

Share this post


Link to post

Pai incearca si la alte reprezentante ca doar nu toti or fi p,,,,ti.

Share this post


Link to post

Pai asa o sa fac...dar eu avand masina luata de la arrow... nu cred ca o primesc altii la garantie nu? :D O sa o duc tot la ei sa mi-o rezolve cu cutia si cu volanul scartaitor... dar sa vad cum fac cu taicamiu ca cica ce ii tot fac de o duc la service, ca masina noua ca nu stiu ce...

Share this post


Link to post

Pai poti sa te duci si la altii .Cel putin la chevrolet asa e.Incearca.

Edited by puchi

Share this post


Link to post

Ma dusesem la autoklass...desi taicamiu fusese multumit de ei... mie nu mi-au placut cand a trebuit sa le arat eu unde sa bage scanerul. Si cand mi-au dat un raspuns deasta intr-un limbaj elevat de mecanic de la cotofenii de sus... ca daca se mai aprinde checku asta e... si pe ala l-am si intrebat de garantie daca fac... ca ba fac ba nu mai fac... la raver sincer nu am incercat... poate o fi ceva mai bine... incercam in viitor pe toti... dar slabe sanse sa gasesti pe cineva bun...

Share this post


Link to post

Eu stiam ca Autoklass a renuntat la parteneriatul cu Daewoo de vreun an. Nici pe site-ul lor nu mai apare Daewoo. Cat despre ceilalti dealeri Daewoo, n-am idee.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...