Jump to content
Sign in to follow this  
neonne

Magazine piese dezmembrari

Recommended Posts

Prea departe... e cam pe la km20 (aprox),cand te duci spre Pitesti ,pana in Bolintin pe stg

Share this post


Link to post

Salut!

In zona Clujului nu stiti ceva dezmembrari Daewoo?

Multumesc

Share this post


Link to post
Unde pe strada Avionului ?

O adresa ceva .

Buna seara de ce aveti nevoie de ceva va pot ajuta, ce piese cautati?

Share this post


Link to post

@daewooking ai citat un post de acum 2 ani :D

Share this post


Link to post

Langa Targoviste in com Bratesti(inainte de Targoviste cum vii dinspre Buc) a aparut un centru de dezmembrari.Am vazut de la Cielo la Skoda.

Share this post


Link to post

Pe langa Brasov stie cineva vreo adresa de magazin sau nr de tel al vreunui magazin piese dezmembrari?As avea nevoie de cutia (carcasa) filtrului de aer.Merci!

Share this post


Link to post

Buna seara de ce aveti nevoie de ceva va pot ajuta, ce piese cautati?

Salutare, uite ma bag si eu in seama, stii de unde pot cumpara 2 oglinzi matiz 98 cu actionare electrica si volan (cu airbag)in 4 spite?...Ti-ash fi tare recunoscator :osanale: daca imi dai un pont!

merci

 

 

 

am fost plecat la iasi si doar astazi am ajuns, am cumparat niste piese de la nicu barbu si am gasit si corp clapeta sh tot la el foarte ieftina.

 

multumesc pentru raspunsuri.

Nicu Barbu asta are ceva si pentru matiz98?...raman dator daca ma pui in legatura cu omu' :osanale: ca vreau sa iau si eu cate ceva pls man!

Ciao!

 

Cine stie un parc de dezmembrari la Constanta sa ridice 2 degetele sus!...si sa zica pe forum:Tase stiu eu!..e pe strada ,locul,etc...plsss!

ciao!

Share this post


Link to post

Salut Tanase, un magazin de dezmembrari in constanta e pe strada dezrobirii in zona betoane cind vii din tomis 3 spre institut imediat dupa statia betoane la 50 de metri.Viorel Stamate il cheama pe om si numarul lui de telefon este 0722914545

Share this post


Link to post

salut

 

am cumparat de la www.rxm.ro din bucuresti un parbriz de cielo sh la 1.7 mil si o macara stanga fata la 39 ron

 

au o groaza de piese noi si sh

Share this post


Link to post

Si mai dezgropam un topic... cat te-a costat transportul... le-ai comandat direct de pe site, sau cum?? Eu am nevoie neaparat de maneta de la schimbator. S-a fisurat intr-o parte...si imi e fica sa nu se rupa de tot... am fost la cel din pantelimon... imi cerea 90 lei... dar imi dadea maneta , tija , cu tot cu ansamblu... si nu aveam ce face cu ele...

Share this post


Link to post

am fost la cel din pantelimon si am ridicat marfa singur...mai intai am vb telefonic cu ei luand numarul de pe site

 

cere exact ce iti trebuie mai intai intrebi daca are sh si cat costa si apoi daca au si nou si la fel pretul...

 

mie mi s-a parut ok firma asta de langa sellgros pentru ca are destul de multa marfa..

succes

Share this post


Link to post
Salut Tanase, un magazin de dezmembrari in constanta e pe strada dezrobirii in zona betoane cind vii din tomis 3 spre institut imediat dupa statia betoane la 50 de metri.Viorel Stamate il cheama pe om si numarul lui de telefon este 0722914545

Merci mult, 10x ca ai fost un baiat finut!!!

Bafta multa!

Share this post


Link to post

Da...dar preturile erau aceleasi ca pe site? ca mie mi-au spus ca nu e acelasi pret...ca ei nu apartin de rxm... si totusi...nu are nimeni o maneta de schimbator??? ca mi-e frica sa nu se rupa de tot... :(

Share this post


Link to post
am fost la cel din pantelimon si am ridicat marfa singur...mai intai am vb telefonic cu ei luand numarul de pe site

 

cere exact ce iti trebuie mai intai intrebi daca are sh si cat costa si apoi daca au si nou si la fel pretul...

 

mie mi s-a parut ok firma asta de langa sellgros pentru ca are destul de multa marfa..

succes

Salut!

Poti sa-mi dai si mie te rog adresa magazinului din Pantelimon?

Am o problema la instalatia de AC si anume condensatorul :( ..apropo are cineva de vanzare sau stie cineva daca se poate repara?

Share this post


Link to post

Bucuresti

 

Bd. Biruintei Nr. 84

(Iesirea spre Constanta, pe partea stanga, 100 m inainte de Sel Gros)

Telefon: 0788 590 455

Share this post


Link to post

buna ziua am si eu nevoie pentru cine are sau poate face rost de consola de 4 geamuri electrice + butonul de blocare geamuri de pe usa fata stanga ... deoarece butonul de actionare al geamului stanga fata este foarte slabit . Multumesc

Share this post


Link to post

Salut,

Ma intereseaza o usa drepta spate de Nubira 2 argintie metalizata (culoare 92U) in stare f buna. A mea are o indoitura mica si prefer sa schimb usa cu totul decat sa mi-o carpeasca astia in service.

 

Daca ati vazut pe undeva vreo nubira 2 de culoarea asta pe la dezmembrari dati-mi va rog un mesaj pe PM.

 

Multam,

Ches

Share this post


Link to post

As avea nevoie urgenta de chiuloasa espero 1.5 glx si 4-8 supape second hand , stie cineva prin Bucuresti pe unde se pot gasi ?Daca a cumparat cineva in ultima perioada , eventual sa spuna un pret informativ ? Multumesc anticipat :osanale:

Share this post


Link to post

Ma intereseaza un proiector stanga!

Multumesc!

Share this post


Link to post

Se poate o lista cu ceva centre cu piese din dezmembrari. Caut un scaun stanga fata de Cielo...Multam

Share this post


Link to post

Uite un magazin de piese SH aproape de Selgros Pantelimon :ROCAD KORTECH d-nul ing. Mihaescu Constantin tel.: 0788.590.455 ,0723.872.681 ,0744.629.592

Mai stiu un magazin de piese SH,la Pod la Europa dar,nu am cartea de vizita cu numerele de tel. la mine,daca este nevoie,atasez maine !

Share this post


Link to post
Salut , am cumparat vara trecuta un cielo din 95 , model hatchback si as vrea sa ii fac cateva modificari. vreau sa incep cu niste jenti , dar nu am foarte multi bani. Un prieten mi-e spus ca as putea sa gasesc jenti la preturi accesibile la dezmembrari. Am fost la remat pe soseaua de centura si nu am gasit , le fel si pe vacaresti. As vrea sa stiu si eu daca exista un astfel de parc de dezmembrari numai cu masini daewoo sau , "si cu" , si cam pe unde ar fi.

PS : imi pare rau daca am postat unde nu trebuia dar sunt incepator in ale forumului :D

 

Da, ai postat unde nu trebuia. :) Pe viitor foloseste functia .

 

 

cauta in revista AUTO MARKET,gasesti acolo adrese de dezmembrari orice tip de masina i orice piese

Share this post


Link to post

Prin apropiere de Timisoara, Arad sau Oradea stie cineva magazine de piese Daewoo... preferavil dezmembrari (Matiz) ?

Share this post


Link to post

Ma poate ajuta cineva cu o informatie, privind achizitionarea unei cotiere de Espero ?

Multumesc !

Share this post


Link to post

Salut,

 

Am si eu o intrebare pt Matrix, de curiozitate mai mult nu ca as avea nevoie eu locuiesc in zona in care tu ai zis ca ar fi un magazin de dezmembrari. Vrei sa fii mai explicit te rog sa il identific si eu ca nu se stie cand o sa am nevoie :) . Din T3 pe Soveja in sus o statie de Tramvai, ajungi la Galeriile Soveja si daca mergi inainte spre Institut pana la urmatoarea statie de tramvai nu mai este nici un magazin de Piese, doar acolo mai este unu care are doar pt dacia. Deseneaza-mi si mie te rog :P

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...