Jump to content
Sign in to follow this  
loner

Halal!

Recommended Posts

Halal primire, n-am ce sa spun!

Inteleg sa nu va convina avatarul, (desi la studentul cu GPL am vazut ca se poate si animatie), dar nu inteleg de ce ati inchis topicul!

in loc de sugestii, a fost inchis! daca nu era la rubrica corespunzatoare se putea muta, nu inchide!

 

Toate cele bune!

Share this post


Link to post

Deh, si pe forum comitetul de primire e in vacanta (eu nici nu fac parte din comitet si nici vacanta n-am... sunt restantier).

Primirea ti s-a facut cand ai fost de acord cu Regulamentul (inclusiv art. 2.4 si 2.8 )

Daca ai fi folosit Search-ul ai fi vazut ca intrebarile tale aveau raspuns in topicuri deja deschise (unele din topicuri ti-au fost indicate).

Daca ai neclaritati cu privire la sensul cuvintelor incearca un search pe dexonline (animat / animatie ).

Toate cele bune! :)

Share this post


Link to post

Sa inteleg ca e vorba de masina lui in... pana mea?! Ce de oameni suparati pe lumea asta :)

Share this post


Link to post

Ce vrei domnle, generatia write-only, niciunul nu mai citeste, macar Regulamentul de functionare. Toti au impresia ca aici este un service gratuit la dispozitia lor, deschis 24h din 24. Despre relatiile cu o comunitate am senzatia ca au lipsit primii 7 ani de-acasa.

Share this post


Link to post
Halal primire, n-am ce sa spun!

Domnu' Diaconescu.. haideti odata cu covorul rosu .. Domnu' Diaconescu

Haideti cu sampania ca berea e rasuflata.

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...