Jump to content
Sign in to follow this  
alex_nos

Oglinda

Recommended Posts

Sunt si eu curios daca gasesc pe undeva un suport de oglinda stanga cielo? Sau daca nu se gaseste doar suportul pe unde gasesc o oglinda sh, culoare albastru pacific. Mersi :mrgreen:

Edited by Mircea
Limbaj IRC. Faci economie de litere si nu e bine...

Share this post


Link to post

Poate ne onorezi si cu alt scris, mai putin infantil.

Share this post


Link to post

Cine stie cum pot sa imi repar oglinda centrala.S-a slabit si cand imi e lumea mai draga vad bancheta in loc sa vad in spate.Habar nu am cum se desface si cum se poate strange putin.Si cand ma gandesc ca e al doilea Cielo care il am si tocami lucrul asta nu il stiu :wallbanger: .Multumiri si poate imi raspunde si mie cineva.

Share this post


Link to post

Intr-un lateral al prinderii exista un imbus mic (de 3 cred) ce trebuie strins.

  • Like 1

Share this post


Link to post

Acum nu stiu daca avem acelasi tip de oglinda, dar la mine necesita o cheie inbus de 3mm, reglaj in partea dreapta a oglinzii.

 

 

LE. Observ ca s-a raspuns deja.

Edited by Viktor
  • Like 1

Share this post


Link to post

Oglinda centrala cu inbuss ? Eu stiu ca are o pastila pe parbriz de care sta atarnata...si atat.

Belclaur...ne intalnim zilele astea prin pitesti si vedem problema ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post

are o pastila lipita pe parbriz, de care oglinda s eprinde cu un imbus micut. Probabil 3, cand l-am strans ultima oara nu m-am uitat exact...

Share this post


Link to post

Oglinda centrala cu inbuss ? Eu stiu ca are o pastila pe parbriz de care sta atarnata...si atat.

Belclaur...ne intalnim zilele astea prin pitesti si vedem problema ;)

 

Am gasit dar nu e imbus.Sau nu m-am uitat eu cu atentie.Are ceva central.Am incercat sa imping sa vad daca nu cumva e siguranta sau ceva.Dar nimic.Si asa cred ca o las asa sa balangane pana strang bani sa imi iau un parbriz cu totu.Mi l-a deszapezit o sararita care cred ca avea balast in ea nu nisip.Bai fratilor astia cu deszapezirea sunt criminali.Am permis de vreo 4 ani si am mers extrem de mult prin tara ca asa mi meseria.Dar ca anu asta nu am patit.Eu stau in trivale.

Edited by belclaur
  • Like 2

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...