Jump to content
Sign in to follow this  
Lucman

Deja suntem 8

Recommended Posts

Si crestem, crestem si ne facem mari.

Share this post


Link to post

A doua zi: tot 8 am ramas!!!!

Share this post


Link to post

Nu disperati,ne v-om inmulti.

Share this post


Link to post

Forumuri sint multe si oamenii in general sint reticenti sa intre in ceva nou, ce nu cunosc; daca informatiile de pe acest forum se vor dovedi utile si pertinente, in mod sigur vor aparea fete noi pe aici; numa` noi sa nu ne plictisim asa, unul de altul ... hihihihihihi!

Share this post


Link to post

DECI MATIZ CLUB NU EXISTA MAH SUNT RARE DESI MASINILE SUNT MAI DESE DECAT DACIILE (vb in Europa ) ...Stati linistiti ca vor apare si membri (SI MEMBRE !!!) destui!!....

Share this post


Link to post

Eu astept membre multeeeeeeeeeeeeeeeeee(sa nu ma spuneti sosiei mele).

Share this post


Link to post

Nebunaticilor! ...

 

Dinamica inregistrarilor in DaciaClub a fost cam urmatoarea: in prima saptamina "de lucru" a forumului s-au inregistrat 22 de membri (22.05.2002-29.05.2002), o medie de 3/zi; acestia au venit cred de pe forumul vechi, fiindca pina la urmatoarea inregistrare au trecut aproape 2 saptamini.

 

Pe forumul de Oltcit, in 10 zile (12.08.2002-22.08.2002) s-au inregistrat 7 membri, admin-ul fiind inregistrat pe 10.07.2002, prima inregistrare dupa 22.08 a survenit dupa 2 saptamini.

 

Eu zic ca stam destul de bine, pentru inceput!

Share this post


Link to post

Eu sincer chiar ma astep la o afluenta de membre,tinand cont de faptul ca multe persoane de sex feminin sunt posesoare de Daewoo si nu de Dacia.Asa ca sa fim baieti salon sa nu le speriem.

Share this post


Link to post

Exista un site reno.ro a carei deschidere a fost anuntata pe 05/12/03 pe daciaclub si pana azi are 53 membrii(primul s-a inscris pe 25/11/03).In perioada 06/12/03-05/01/04 s-au inscris 6 membri.Oricum o parte dintre ei sunt de pe daciaclub.Tinand cont ca au beneficiat si de publicitate,eu zic rabdare si tutun.

Share this post


Link to post

Vedeti deja 9.

Share this post


Link to post

3 saptamini si 53 de membri ... ~ 2/zi; eu zic ca este o cadenta mai mult decit multumitoare. La mai mare!

Share this post


Link to post
3 saptamini si 53 de membri ... ~ 2/zi; eu zic ca este o cadenta mai mult decit multumitoare. La mai mare!

 

 

 

am intrat azi pe daciaclub si m-am minunat ce-i acolo.

nu mi-as dori sa avem si noi asa ceva...sincer

Share this post


Link to post

Insemna ca n-ai fost la nici o intilnire????? Sa-ti povesteasca Ovidiu si-ti zic si eu Joi.

Share this post


Link to post

ma refer la faptul ca au scapat din mina organizarea forumului, total. adica acolo e o mareeeee varza :?

Share this post


Link to post

5 saptamini si 3 zile, 76 de membri; ~2/zi; cel mai imbucurator este faptul ca 75% dintre membri au cel putin un post, deci sint activi.

Share this post


Link to post

Mie imi place mai cum e pe Dacia e foaaarte activ ..Macar sa fie si la noi asa cu 6000 de membrii ...Las ca-i handle noi !!!

Share this post


Link to post

pe dacia????????????????

PT UN USER NOU(CA MINE) ...e varza.

nu pot gasi nimic acolo.

sint toate amestecate

Share this post


Link to post

foarte activ... pai forumu' asta nu e activ?? cred k in fiecare minut cate un user scrie la un mesaj...

Sa vezi cum e pe reno.ro, k acolo mi'am facut cont mai intai.. (deh, reno-prima machina..). Zici k e un forum unde s'a dat cu napalm...nu mishca nimeni... :cry:

Share this post


Link to post

Pai aia poate merg cu masina nu stau ca noi la desk!....

Share this post


Link to post

lol.. am putea gandi shi asha..

Share this post


Link to post

S-o luam usor ... Matiz/Tico sint niste masinutze minunate, dar cu lipsuri ... mai un bec chior, mai o antena, mai ceva ... e de completat la ele, in special la E-klasse ... de-asta merge treaba ... si mai avem si "limbaritza", asta e ...

 

Ce draq sa pice la Renaultele alea mari? am citit si eu pe acolo, maruntisuri ... Clio/Clio Symbol ce sint mai slabutze ...

 

Noi avem si o mare placere a conversatiei si sintem relativ putini, merge ... cind om fi mai multi nu se stie ...

 

Si la noi e liniste la big-boys ...

Share this post


Link to post

mai e si nevoia de comunicare Felix si mai ales afptul ca suntem in stare sa comunicam ... Si mai e si faptul ca masinile astea kiar au ceva asa special cine stie poate va fi noul beetle al secolului !....Nu m-ar mira !!!!!!!

Share this post


Link to post
foarte activ... pai forumu' asta nu e activ?? cred k in fiecare minut cate un user scrie la un mesaj...

Sa vezi cum e pe reno.ro, k acolo mi'am facut cont mai intai.. (deh, reno-prima machina..). Zici k e un forum unde s'a dat cu napalm...nu mishca nimeni...  :cry:

 

Aia de pe Reno au mai putzine probleme si angoase decat noi acilea :roll:

Share this post


Link to post
mai e si nevoia de comunicare Felix si mai ales afptul ca suntem in stare sa comunicam ... Si mai e si faptul ca masinile astea kiar au ceva asa special cine stie poate va fi noul beetle al secolului !....Nu m-ar mira !!!!!!!

 

 

imposibil.

daca dispar din prooductie????????? :?

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...