Jump to content

Recommended Posts

#-o Spune-mi si mie pe private la ce adresa sau daca nu se considera reclama pune site-ul sa vada si ochii mei.

Share this post


Link to post

Chiar daca ultimul post este din 2006 aduc topicul in actualitate in ideea ca poate si-a achizitionat cineva si imi vinde si mie pontul...

 

In concluzie: VREAU PLEOAPE PENTRU KALOS!

Share this post


Link to post

De ce vrei sa uratesti bunatate de far cu bucatile alea de plaskit? Nici sa ma plateasca cineva nu mi-as bae joc de munca unui designer renumit. SAU: o sa-mi pun peoape la faruri si o sa-mi schimb triplele cand si le-o schimba Tolin. Pana atunci, raman la originale.

Share this post


Link to post

Bre, daca eu stau in calea fericirii tale, ma dau la o parte (imi pun si eu pleoape si triple).

Share this post


Link to post

Hell, no!!!

Share this post


Link to post

Daca eu vreua sa o vad mai incruntata...

Share this post


Link to post

Vezi că de la statul încruntat se fac riduri, "zbârciuri". Şi n-ai vrea s-o vezi aşa...

Share this post


Link to post

va salut. as dori sa-mi spuneti cam cat ar putea ajunge vopsirea unor pleoape( pt aveo), ca am niste banisori si nu stiu daca sa-mi cumpar niste pleoape sau sa mai strang niste bani sa-mi foliez masina?

Share this post


Link to post

Un coleg a dat 8 lei pe vopsea pentru o aripa si i-a mai si ramas. Vopseaua a fost facuta pe comanda dupa cea orginala de pe masina. Tie cata vopsea crezi ca-ti trebuie pentru pleoape?

Share this post


Link to post

AlexT , sigur nu ai gresit?8 lei pt o aripa???

Share this post


Link to post

Nu am gresit. Colgul meu atat a zis ca a dat (in toamna). Probabil a existat un "discount" mic pentru firma noastra dar nu poate sa fie diferenta prea mare.

Share this post


Link to post

Salut. Stie cineva unde as putea sa fac niste pleoape ptr Aveo HB? M-am jucat in paint ca nu aveam ce face si mi-am dat seama ca plusul de aspect ar fi chiar... mare :) . As vrea sa le fac ceva de genul asta:

 

 

Edited by fry

Share this post


Link to post

as dori si eu pleoape pt kalosul meu ma ajuta cineva?

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...