Jump to content

Recommended Posts

Am un prieten cu un Kalos, m-a intrebat de unde se poate face rost de asa ceva, iar ce-mi veni mie in gand, decat chevroletclub.ro..

Deci daca a luat cineva asa ceva dintr-un magazin ceva, eventual virtul, recomandari va rog.

Multumesc!

Share this post


Link to post

Chiar nu are nimeni idee? Speram sa gasesc o idee aici. Daca nu voi, cine? :)

Share this post


Link to post

eu am auzit ca s-ar potrivi cele de cielo :thumbl:

Share this post


Link to post

Si ai idee cam pe unde as putea sa gasesc si asa ceva?

Merci :) >-

Share this post


Link to post

Multumesc mult. Eu intrasem pe www.autodaewoo.ro dar nu am gasit pleoapele. Probabil nu am cautat cum trebuie. Ia sa ma uit acum, ca cica si DomnulRobert le-a comandat de acolo.

 

Multumesc mult pt realul ajutor. Se poate inchide.

Bafta! :) >-

 

EDIT: Hmmm..si totusi nu gasesc. Am dat la sectiunea Tuning, si la Cielo nu apare asa ceva. Some little help please? :D

Edited by Steffyx

Share this post


Link to post

vezi ca la bursa vinde Ionut82 pleoape la piese tuning parca...vezi tu ;)

Share this post


Link to post

Pleopele de cielo nu se potrivesc chiar perfect . Cel mai bine e sa gasesti pe cineva sau o firma de tuning care face la comanda tot ce vrei din fibra de sticla. Te duci cu kalosul la ei , ei or sa se uite or sa masoare etc..si iti pot da mai multe variante de pleoape.

 

Cred ca poti sa gasesti pe 4tuning

Edited by DomnulRobert

Share this post


Link to post

Domnilor, a pune pleoape pe farurile de Kalos este o insulta adusa artistului care semneaza pe caroserie. Poate ca unii au ploape prea mari la proprii ochi.

Share this post


Link to post

Las' ca nu se supara el dintr-atat, si daca se supara ii trece :P .

Parca era o vorba ... de gustibus non disputandum

Edited by Lucian79

Share this post


Link to post

Toline, stai linistit. Ei vor sa puna pe varianta cu sabii care nu este semnata, din punct de vedere al farurilor, de Juji. Nu ca ar fi super justificare, dar merge...

Share this post


Link to post

daca vrei sa tunezi kalosu ie unii super tari in pipera de aduc kalosu si toata gama noua de chevrolet din korea sub denumirea de daewoo nu chevrolet si au un chit de tuning pt kalos de te pun in cap

 

tinem legatura cu tunatu kalosului sa gasesc adresa alora din pipera

Share this post


Link to post

Cine vrea pleoape de Kalos si i din cluj sa imi deie un PM. Is 700.000 lei ambele!!!

Share this post


Link to post

Le-ai pus tu pe masina? Poze?

Share this post


Link to post

Inca nu-s gata...numai pe data de 7 aprilie le montez.

Share this post


Link to post
post-1995-1143914184_thumb.jpgCu privire la pleoapele alea m-am gandit sa va arat cam cum o sa arate!

Share this post


Link to post

@Raptor

Eu voi fi sapt. viitoare in Cluj ptr 2 sau 3 zile in delegatie. Lasa-mi un nr de telef pe PM sa stabilim o intalnire.

Share this post


Link to post

Uitati 3 poze cu pleoapele nevopsite si nefinistate de la Kalos:post-1995-1146767374_thumb.jpgpost-1995-1146767383_thumb.jpgpost-109-1105219067_thumb.jpg

Imi cer scuze pt. calitatea imaginilor, dar is facute cu un jaf de telefon.

Astea vin date cu glet(ceva de genu) inainte de vopsire pt. a acoperi micile denivelari, vin vopsite in culoarea masinii si lipite cu silicon de faruri.

post-1995-1146767390_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Cine vrea pleoape sa ia legatura cu cj82ufo pe Yahoo Messenger si sa zica ca alex lo trimis pt. pleoape.

Share this post


Link to post

De curiozitate, cum arata pe celalat model de faruri?

Share this post


Link to post
Cine vrea pleoape sa ia legatura cu cj82ufo pe Yahoo Messenger si sa zica ca alex lo trimis pt. pleoape.

 

Hai zi drept, care e comisionul tau ? =)) .. just kidding

 

P.S. Sato, cand primesc pozele ti le trimit si tie

Share this post


Link to post

Clar ca tre sa-mi iasa o reducere la viitoarele modificari si mie...da oricum o sa fie mai ieftine de 700.000 de lei ale voastre pt. ca are matrita si toate astea, deci fiindca am fost cobai o sa castig si eu o mica reducere la bodykit. :D

Share this post


Link to post

sunt f frumoase..destul de finute , ne-exagerate !

Share this post


Link to post

gasesti pe net la pretul de 300 de mii

Edited by tolin_afc

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...