Jump to content
Sign in to follow this  
Bimadi

Vreau Sa-mi Cumpar Un Tico Maine....!

Recommended Posts

Va rog tare mult daca stiti in Bucuresti, se pot face acte de vanzare cumparare sambata?astept un raspuns si cu locul in care se poate...

Share this post


Link to post

Da se pot face contracte de vanzare cumparare si Sambata. Daca ai de gand sa o iei din targ de la Vitan exista chiar acolo in incinta targului persoane care incheie astfel de contracte, daca nu atunci la Udriste in parcarea Dally sunt niste birouri.

Share this post


Link to post
Da se pot face contracte de vanzare cumparare si Sambata. Daca ai de gand sa o iei din targ de la Vitan exista chiar acolo in incinta targului persoane care incheie astfel de contracte, daca nu atunci la Udriste in parcarea Dally sunt niste birouri.

Merci tare mult de raspuns.Nu o iau din vitan ci de la o persoana de acasa.eu sunt din focsani si nu stiu foarte bine bucurestiul.mi-ai putea spune pe unde e udriste?

Share this post


Link to post

Acolo e politia rutiera a Mun. Bucuresti sau cum ii mai zice acum. Iar udriste e pestrada...Logofat Udriste :) Stiu ca e program si sambata in caz ca vrei sa faci o radiere iar in jur tot felul de chioscuri care intocmesc acte.

Udriste asta e pe la Unirea ca si zona ca sa iti dai seama.

Share this post


Link to post

udriste.jpg udriste_zoom.jpg

 

Poza din stinga e pt orientare in spatiu. Vezi piata Unirii in partea stinga-jos. In chenarul verde este zona de interes pe care e facut zoom-ul din poza din dreapta.

 

Bafta la cumparare!

Share this post


Link to post

multumesc tare mult pentru tot...sunteti tari!!am sa va tin la curent cu ce am facut...inca o data multumec...

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...