Jump to content
Sign in to follow this  
NightClub

Vand Placa Potbagaj

Recommended Posts

Vand placa potbagaj din pal pentru tico. Pretul este 50RON + montaj

Fara montaj este 40RON. Placa este identica cu cea originali si este mult mai rezistenta decat cea originala.Culoarea este maro si s-ar vedea frumos cu niste difuzoare...Mai multe detalii PM sau pe YM

Share this post


Link to post

Hai ca daca o mai ai ti-o iau eu. Da-mi un semn pe PM.

Share this post


Link to post

Am apelat si eu la serviciile marca NightClub & co. si pot spune ca sunt foarte multumit de calitatea lucrarii.

Am asistat la procesul de personalizare a placii pe specificatiile boxelor mele si am fost foarte placut impresionat de atentia cu care s-a lucrat.

Beneficiaza de recomandarea mea pentru lucrari de tamplarie de acum incolo !

Apelati cu incredere !

Share this post


Link to post

Multumin remix! Vrem ca clientu sa fie multumit pe deplin. ;) Si placa ta, chiar a fost custom made... :D

Share this post


Link to post

NightClub, mai poti sa faci alta? Ofer si eu 30RON, fara montaj ;)

Share this post


Link to post

ok mai fac una si pentru tine. Vorbim pe YM mai multe. :) >-

Share this post


Link to post
Am apelat si eu la serviciile marca NightClub & co. si pot spune ca sunt foarte multumit de calitatea lucrarii.

Am asistat la procesul de personalizare a placii pe specificatiile boxelor mele si am fost foarte placut impresionat de atentia cu care s-a lucrat.

Beneficiaza de recomandarea mea pentru lucrari de tamplarie de acum incolo !

Apelati cu incredere !

 

 

well eu in schimb n-am beneficiat de tratamentul asta super, in sensul ca am comandat o placa, am dat dimensiuni tot, a ramas sa ne intalnim, omu` n-a mai putut si a zis sa vb cu fratele lui...l-am sunat, dar exact atunci cica il muscase un caine(chipurile) si nu a putut sa se intalneasca cu mine...la fel si a doua zi. Mi s-a parut cel putin ciudat.

 

ps: sa nu se inteleaga ca am ceva cu omu`, numai ca mi-a lasat un gust amar toata intamplarea asta!

Edited by King Mercury

Share this post


Link to post
cica il muscase un caine

 

ca sa vezi ca nu te-am mintit, am pus o poza... :-W

post-995-1141214907_thumb.jpg

 

si in plus nu ai mai asteptat, a 3 a era gata...Si sincer imi pare rau, dar ar trebui sa ma intelegi si pe mine.

Share this post


Link to post

mai am o placa pal tico. Culoare maro. Pret 30RON (pentru unii e foarte scump) fara montare sau vreun kit de instalare. Cu montare costa 40RON deoarece se ia suportii si se monteaza... :mda:

Share this post


Link to post

Mai e valabil anuntul? Vreau si eu o placa de portbagaj din PAL pt TICO . Da-mi un PM si vb la un telefon. Merci

Share this post


Link to post

Deocamdata NC este plecat din Bucuresti pe o perioada nedefinita (este la matusa lui la Tg. Jiu). Stiu pentru ca este vecin cu mine.

Share this post


Link to post

acum este valabil anuntu...m-am intors! mersi leutzu!

Share this post


Link to post

Hai sa facem afacerea.

Merci

Ai PM

Share this post


Link to post

Update de preturi:

45RON placa fara montaj

55RON placa cu montaj(in pret intra si suportii)

Share this post


Link to post

salut...

 

m-ar interesa si pe mine o placa... am un tico rosu inchis, huse gri, daca nu ai posibilitatea alegerii unui material vin eu cu el.

 

pm daca e ok...

Share this post


Link to post

ai PM

Edited by NightClub

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...