Jump to content
Sign in to follow this  
VIPER

Romania In Finala Cm De Handbal Feminin!

Recommended Posts

Nu mai stiu ce sa zic!!!! Suntem in Finala Campionatului Mondial!!! Oricat s-au chinuit arbitrii, oricat s-au agitat unguroaicele, scorul de 26-24 ne duce in FINALAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post

:o iesim campioni mpndiali pun pariu pe asta :drinkers:

Share this post


Link to post

Inca odata s-a dovedit ca femeiile conduc in Romania!!!! :banana: Bravo f e t i i l i !!!!!

Edited by hitman

Share this post


Link to post

mai dati si voi detalii..eu nu ma uit de obicei, dar o finala cu Romania sigur nu vreau sa o scap..cand, cu cine?

Share this post


Link to post

La 16:55 pe TVR 2 incepe Semifinala 2, Rusia (tara gazda) - Danemarca! Vom afla!

 

Meciul a fost CRIMINAL, am transpirat, m-am racit la loc, iar am transpirat! DEMENTIAL!!!

 

FINALA maine la ora 16 pe TVR2!

Edited by VIPER

Share this post


Link to post

tot tvr 2?

pai ele nu merita macar sa fie date pe TVR 1?

bravo lor.. sper sa mearga tot asa...

Share this post


Link to post

Ele merita, nu merita doar cei care platesc abonament fara sa doreasca. Intelegi, TVR (o gasca de neamuri ale unor neamuri proaste) este in razboi cu Romania.

Edited by tolin_afc

Share this post


Link to post

Vom juca cu Rusia si va fii transmis pe TVR 1...au zis acu pe Realitatea.

Share this post


Link to post

Fiecare in viata are 15 min de glorie! Sper sa invinga si Rusia!

post-124-1134838242_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Maine dupa-amiaza tineti-le pumnii fetelor! Merita!!!! BRAVO!!!!!! :thumbl:

Share this post


Link to post

Bravooooo!!! Sa dea Dumnezeu sa castigam si finala, dar am vazut meciul rusoaicelor si sunt criminale!!!! au sters podea cu danezele!!!

Share this post


Link to post

Ma bucur sa aud asta! Inseamna ca vor fi mai obosite ca ale noastre!!!

Share this post


Link to post

YPUIII AM VAZUT...nu mai avem voce azi .. :D HAI ROMANIA

Share this post


Link to post

din pacate lipsa de inspiratie prima repriza...cred ca ma imbolnavesc de nervi pana la sfarsit...sa vedem ce urmeaza

Edited by covrigma

Share this post


Link to post

Indiferent de culoarea medaliilor obtinute de fete, ele sunt pentru mine CAMPIOANE!!!

Share this post


Link to post

Asa e Viper dar ar fi fost frumos daca culoarea medaliei ar fi fost galbena...Oricum felicitari pentru tot ce au facut si au reusit!!!

Share this post


Link to post

Bravo, fetele!

Si as mai spune ceva, cam off-topic: Basescu a fost la inaltime!

Share this post


Link to post

Parerea mea esta ca rusoaicele au fost net superioare echipei noastre indiferent de insinuarile comentatorilor la arbitraj, organizare sau alte sfori ce s-au tras pentru a le scoate campioane mondiale. Felicitari ambelor echipe pentru parcursul ireprosabil de la acest campionat mondial. Felicitari rusoaicelor pentru ca s-au impus! Felicitari romancelor pentru ca le-au tinut piept cu onoare si ca au demonstrat ca Romania are loc pe harta mondiala !

 

Imi pare rau ca medalia nu a fost de aur dar realizarea este memorabila si pe deplin meritata.

Share this post


Link to post

ce mai conteaza.. au ajuns in finala..

cand va ajunge si o formatie de fotbal romanasca( daca nu nationala) in finala vre-unei competiti...mai vorbim

Share this post


Link to post

mii de felicitari echipei care a jucat formidabil pe toata durata competitiei,pacat ca oboseala sa resimtit in ultimul meci, nu trebuie uitat norocul care ne-a parasit chiar in finala...am avut mare ghinion meciul asta...cred ca peste 5 bari(mai ales a lu hutupan), cu putin noroc le bateam pe rusoaice...asta e HAI ROMANIA in continuare.

Share this post


Link to post

Socoteala cu barile e simpla. Ne-au batut la 5 goluri diferenta. Noi am avut 8 bari, ele cred ca numai una! #-o

Share this post


Link to post

nu cred ca poate cineva sa conteste ca rusoaicele au fost net superioare...arbitrajul mi s-a parut la inaltime...nici vorba ca ne-au furat...atat am meritat...locul II...felicitari...medalia de azi reprezinta o mare realizare

Share this post


Link to post

Cand a inceput CM de handbal cred ca daca era 1:100 din oameni care sa stie de acest eveniment...Pe masura ce Romania se apropia de fazele superioare mai citeai pe undeva (desigur la sfarsitul stirilor sportive dupa fotbal Becali I Becali II Lucesti si alte familii nobiliare) ca RO a trecut de FR sau de GER sau ...Doar de la semifinala incoace au inceput sa se agite si pe la noi!!...Oricum superechipa bravo lor si sa fim seriosi cum sa bati rusoaicele la ele acasa ...Au fost mai bune sa recunostem si sa ne bucuram ca am iesit pe locul 2..Daca am sta asa si in economie !!! :tongue:

Edited by zalmoxis

Share this post


Link to post

a fost o mare magarie, romania era calificata in semifinale si la stiri tot numai becali & alti manelisti dadeau.

 

Intotdeauna am observat si la "echipele mari" obiectivul este sa joci finala. La nivelul acesta, ca sa o castigi, ai nevoie si de noroc.

Share this post


Link to post

Are dreptate ticolino... fetele noastre au fost total ocolite de noroc. Nici Ronaldinho nu da atatea bare intr-un meci chiar daca asta vrea... asta e, e o performanta demna de toata lauda.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...