Jump to content
Sign in to follow this  
dirman

Stopuri Matiz

Recommended Posts

Salutare la toata lumea!!!

 

Va bombardez cu o intrebare: am vazut la vreo cateva Matiz-uri prin Bucuresti ca si-au modificat putin stopurile, in sensul ca am impresia ca au taiat din separatorul din interiorul stopului in sine. Nu stiu daca sunt pe deplin inteles.

 

E vorba de separatorul, de placutza care separa becul de pozitie/frana de restul spatiului stopului, care include, sa zicem, "ochiul de pisica".

 

E, acu vine problema, de fapt intrebarea: separatorul ala se taie, se rupe sau ce se face cu el, ca sa imprastii lumina de la pozitii in tot spatiul ala?! Io am scos de curiozitate stopul cu totul din caroserie, dar am vazut ca are niste cleme puternice, si mi-e frica sa nu le rup...

 

Va multumesc anticipat pentru sfaturi

Share this post


Link to post

Cauta pe net niste poze cu stopuri giugiuk, sa ne facem si noi o idee.

Share this post


Link to post

www.giugiuk.ro

Share this post


Link to post
www.giugiuk.ro

 

 

esti cumva webmaster pe site-ul giugiuk.ro? sau doar...

 

Cauta pe net niste poze cu stopuri giugiuk, sa ne facem si noi o idee.

 

 

da ce, nu-ti dai seama ce si cum, mai trebuie sa caut si pe net acuma sa te fac sa intelegi cam ce as vrea si pe urma sa-mi dai un sfat pretios...

 

dak nu poti sa ma ajuti, las-o moarta, ca sa-ti faci totusi o idee...

Share this post


Link to post

auzi ma giugiuk... daca tu "mai trebuie sa cauti pe net" noi " mai tre` sa "avem chef sa te ajutam" ?

Share this post


Link to post

Ce vroiau sa puncteze colegii mai sus, mai elegant decat mine, este ca modul tau de descriere lasa de dorit... Adicatelea e la misto, asa ca o sa fac si io un gest giugiuk si pana citesti mantale REGULAMENTUL, dau o mica pauza dorintei tale. A, si inca ceva, tot acolo vei citi ca ar trebui sa completezi si localitatea din care ne scrii. Giugiuk, nu?

Edited by VIPER

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...