Jump to content
Sign in to follow this  
bejoo

Tapiserie Usi

Recommended Posts

Ajutor!!! :)

 

Unde credeti voi ca as putea gasi plasticul ce acopera usile pe interior? As vrea sa le schimb!

Astept un semn de la voi...mersi mult!!

 

Adica fata de usa! :D

post-2165-1131279852.jpg

Edited by bejoo

Share this post


Link to post

intreaba la autodaewoo.ro..

Share this post


Link to post

Pe site..nu-l gasesc! :(

 

O sa incerc sa dau o tura pe la magazine!

mersi!

Share this post


Link to post
Ajutor!!! :)

 

Unde credeti voi ca as putea gasi plasticul ce acopera usile pe interior? As vrea sa le schimb!

Astept un semn de la voi...mersi mult!!

 

Adica fata de usa! :D

 

sa inteleg ca la service daewoo nu se gasesc?

Share this post


Link to post

din cate am inteles costa cam 400 ron o fata de usa ceea ce mi se pare enorm!!!

Share this post


Link to post

Am incercat sa gasesc o solutie pentru usile de Matiz E-klasse a caror margine exterioara este reprezentata de tabla. O varianta ar fi fost achizitionarea unor fete de usa cum au modelele superioare (ca dotari si pret), insa pretul este destul de mare ca sa nu mentionez faptul ca unii membri s-au plans de aparitia zgomotelor la trecerea peste denivelari. Ma gandesc sa imbrac partea din interior a portierelor cu piele sau imitatie de piele. Eu cred ca ar conferi un aspect placut interiorului masinii. Nu stiu insa cum o pot prinde de usa. Sper sa veniti voi cu sigestii. Ma gandesc si la faptul ca este posibil ca peste ceva timp - o luna - doua, un an - doi - sa vreau sa renunt la respectivul material si nu as vrea sa ramana gauri in usa sau eu stiu ce alte detalii deranjante. Este posibila montarea materialului cu ajutorul unei role dubluadezive? Nu ma pricep asa ca fiti ingaduitori :D .

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...