Jump to content
Sign in to follow this  
muck_dj

Liberty Parade 2005 Se Apropie

Recommended Posts

vad ca toti discutati despre una alta da vad ca nimeni nu zice nimic de Liberty Parade. poate stiti cu ce se mananca, asa ca astept sa vad ce aveti de zis. poate facem si noi un grup al ticoistilor si mergem impreuna la Liberty Parade. :banana:

Share this post


Link to post

Am prins acum 2 ani in VV si nu mi-a placut. Prea multa galagie si fluiere. :redface:

Share this post


Link to post

eu nu pot sa merg. eu sunt mort dupa atb si o sa ma duc pe 13 la mare :)

Share this post


Link to post

nu ma prea pricep..da anu asta nu am auzit nimic de Liberty Parade. in schimb am auzit de evenimentul de pe 5 august de la Vama Veche (Free Dome Festival). cred ca e ceva asemanator..s-ar putea sa merg acolo daca nu intervine ceva neprogramat

Edited by gxg

Share this post


Link to post

De ce nu mai e in Vama?... nu inteleg...

Share this post


Link to post

sincer sa fiu nici io nu prea stiu dar pana la urma nu e asta o preoblema. am impresia ca e ceva legat de freedom fest ala care e pe 5 la vama. oricum oriunde l-ar muta e super ok. :banana:

Share this post


Link to post

Da, mai, dar... freedom = VV

Share this post


Link to post

da satori da, freedome=w dar asta cu o zi inainte. dupa este liberty intre venus si saturn.sa sti ca pana la urma nu locatia in sine e importanta ci party-ul in sine

:banana:

Share this post


Link to post

O sa fiu si eu acolo, as dori totusi sa stiu si eu cu cine ma pot intalnii pe acolo...paote facem si o mica intalnire daewoo :D

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...