Jump to content
Sign in to follow this  
iuzar

Si marmota invelea ciocolata in staniol...

Recommended Posts

Schimb una bucata bulevard Ghencea (unul din sensuri transeu adinc de 1.5m, se circula pe ce a mai ramas din betonul care tinea cindva linia de tramvai. Linia a mai ramas, dar e recomandata pt masini inguste care nu pot calca simultan pe ambele sine. Nuamai asa, pt trafic zilnic in zona, garantez distrugerea cauciucurilor, amortizoarelor, bucselor, pivotilor si ca bonus caseta de directie si tobele!) +diferenta contra alt bulevard frumos, cu asfalt ca-n povesti.

Share this post


Link to post
Stati sa vedeti cum ein Titan acuma, pe Grigorescu!!! Nene, daca aveti masini cu garda mai joasa sau tobe mai lasate, OCOLITI TOATA ZONA!!! Dupa ce ca au ras aiurea strada de are o diferenta de nivel de cativa cm, pe partea rasa, din loc in loc, sunt gropi puse invers, adica niste inaltari fara nici un sens! Daca nu le vezi de praf si mergi mai tare, gata baie de ulei sau ce mai ai pe jos in fata!!!

 

VIPER, eu am trecut luni pe Grigorescu dinspre Socului si mi s-a parut ok...dar am mers doar pina la Posta Titan, daca e mai incolo spre Camila Ressu atunci nu mai zic nimic...

Share this post


Link to post
Schimb una bucata bulevard Ghencea (unul din sensuri transeu adinc de 1.5m, se circula pe ce a mai ramas din betonul care tinea cindva linia de tramvai. Linia a mai ramas, dar e recomandata pt masini inguste care nu pot calca simultan pe ambele sine. Nuamai asa, pt trafic zilnic in zona, garantez distrugerea cauciucurilor, amortizoarelor, bucselor, pivotilor si ca bonus caseta de directie si tobele!) +diferenta contra alt bulevard frumos, cu asfalt ca-n povesti.

 

Vezi poate faci o shusta cu Nastase si dai Dr.Taberei pe Primverii...hihihi no chance

Share this post


Link to post

au eparat drumul taberei anul trecut, dar azi dimineata am vazut ca s-a ingustat la 2 benzi...

ca au facut banda speciala pt transport in comun ....@#@#%%^^#&(&*& ;) /...

Share this post


Link to post

Sa vad si eu cine draq o sa o respecte dimineata, cind e plin ochi peste tot...

Share this post


Link to post

sa vezi motive de umplere a bugetului primariei/politiei...

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...