Jump to content
Sign in to follow this  
alex_dj

Caut Firma/Persoana Montare Alarma Si Inchidere Matiz

Recommended Posts

As vrea sa-mi montez alarma si inchidere pe matizul meu. Am vazut in hypermarket-uri pachetul pilot (alarma si inchidere) astept si pareri despre produs daca aveti. Cum nu dispun de foarte multi bani as dori pe cineva care stie sa monteze asa ceva sau firma cu preturi mai omenesti. Pe la unele service-uri am vazut ca au niste preturi de "dorobanti" :lol:

Multumesc!

Share this post


Link to post

As vrea sa-mi montez alarma si inchidere pe matizul meu. Am vazut in hypermarket-uri pachetul pilot (alarma si inchidere) astept si pareri despre produs daca aveti. Cum nu dispun de foarte multi bani as dori pe cineva care stie sa monteze asa ceva sau firma cu preturi mai omenesti. Pe la unele service-uri am vazut ca au niste preturi de "dorobanti" :lol:

Multumesc!

 

 

 

este ok Kit-ul am montat asa ceva pe o gramada de masini si dupa 2-3 ani inca nu au nici o problema , daca mai stateam in Bucuresti te ajutam si cu montajul dar... , vezi ca sant niste baieti OK pe langa gura de metrou de la Pacii , mergi inspre Carefour de la metrou cam 200 de metrii si este tot pe partea dreapta(cam dupa ce se termina parcul )

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...