Jump to content
Sign in to follow this  
remix

www.carion.ro

Recommended Posts

Un nene "binevoitor" m-a indrumat catre acest site. Ce stiti voi de acesti piramidoshi si care e fraiereala ?

Share this post


Link to post

Bullshit... b-(

Share this post


Link to post

Iti dai seama ca n-am crezut mai nimic de acolo. Am zis totusi sa impartasesc informatia cu voi si sa ne dam cu totii cu parerea. (sa-i desfiintam pe forum cum s-ar zice)

Share this post


Link to post

Ai fost inscris vrodatat la "roata" ?

aia e .. da in plus casa poate sa mai si dipara sau

random(nr_inscrisi)=cine trebuie

Share this post


Link to post

he,he...

 

Carion au fost clientii nostri (a firmei unde activez eu) si si-au facut sediu frumusel in Cluj, se pare ca au ceva resurse, dar la ce mi-a explicat un clujean despre sistemul lor, nu prea m-as combina, insa e clar ca au clienti, altminteri nu cred ca supravietuiau pe piata de atatia ani si mai faceau si investitii...

Share this post


Link to post

Se pot spala si bani.

Share this post


Link to post

Mie-mi miroase a SUPERTZEAPA! Mai sunt unii, parca autoplus, sau autosystem, care practica ceva asemanator. Am fost la ei sa ma interesez si m-au cam bagat in ceata, dar nu o ceata optimista, deci eu sunt convins ca e bull-shit!. Sper sa nu va aud vaicarelile dupa ce va lasa astia fara economii.

Share this post


Link to post

Eu unul nu pricep cum pot astia sa gaseasca atatia prosti...Ma apuca damblaua cand vad sisteme d-astea de mutilevel marketing ca sa zic asa...vine bossul ala mare sau vreunul regional si isi plimba bunastarea prin fata fraierilor care-i sorb cuvintele, cum sa te imbogatesti stand, bla-bla...Era sa-l bat pe ala de m-a pacalit acum vreo 2 ani si m-a dus la o intalnire cu papagali d-astia...Am mai platit si bilet de intrare (40mii) :wallbanger: X(

Share this post


Link to post
Mie-mi miroase a SUPERTZEAPA! Mai sunt unii, parca autoplus, sau autosystem, care practica ceva asemanator. Am fost la ei sa ma interesez si m-au cam bagat in ceata, dar nu o ceata optimista, deci eu sunt convins ca e bull-shit!.  Sper sa nu va aud vaicarelile dupa ce va lasa astia fara economii.

http://www.autosystemplus.ro/

:dizzy:

Share this post


Link to post

da-ne tu banii acum si noi poate iti dam o masina peste 4-5 ani...dar ce fac aia de s-au bagat la Solenza? acum ce primesc?

Share this post


Link to post

Aia sunt cei mai norocosi ca primesc Logan.

Da pentru asta mai asteapta o tura :mrgreen:

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...