Jump to content
Sign in to follow this  
Lucian M

Vand Nikon D80

Recommended Posts

Vand body nikon d80, in stare perfecta de functionare, in garantie inca vreo cateva luni. Motivul: upgrade.

Aparatul se prezinta in stare perfecta, este ingrijit (singura chestie la el- usita de cauciuc de la cabluri- usor "retusata" de mine- nu se mai inchidea dupa un timp). Oricum nu folosesc cablurile, am un card-reader. Pana in momentul de fata are cam 39800 de cadre. Am la el:

- cablu video

- cablu usb

- incarcator cu cablu

- acumulator original + unul Hahnel

- cordeluta nikon (sta in cutie, aparatul il tin cu una "de mana")

- protectie ocular

- capacel protectie patina blitz

- protectie ecran

- capac body

- cd-urile din cutie + actele (garantie in ro, luat de la Flamingo, service la Skin)

- cutia originala (eu pastrez tot ce vine cu un produs, nu arunc nimic)

- card sd 2 gb

Pret: 17 mil.

In pret intra si transportul prin posta, coletul ambalat ca la carte (aparatul bagat in folii cu bule de aer), asigurare la toata valoarea. Am trimis prin aceeasi metoda d40-ul acum un an- fara nicio problema. Absolut toate butoanele functioneaza, aparatul nu a fost folosit decat de mine (cei care ma cunosc stiu ca-mi ingrijesc lucrurile). Daca sunteti din Neamt, pot face predarea personala in Targ, Piatra sau Roman, cu proba pe obiectivul meu sau al cumparatorului. Laptop aduc eu.

Poze cu aparatul nu am, doar daca gasesc un alt aparat sa trag cateva cadre- cu telefonul n-am tupeu sa-l pozez (se k330).

  • Like 1

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...