Jump to content
Sign in to follow this  
LAwR

My Chevrolet Aveo LT Platinum 1.4 16v 94CP Tuning

Recommended Posts

Sacrilegiu!!! Te-ai luat de x5 :-W Huooooo :D

  • Like 1

Share this post


Link to post

...sa faci ceva cu mana ta,e de admirat...

Eu in locul tau as avea grija ce afirmatii fac... :mrgreen:

 

 

Insa,un lucru este cert,are grija de masina,asta nu poate contesta nimeni.77000000.gif

Ce in telegi tu prin masina ingrijita? Ca e shiny si curata? Ori...

anvelopele de pe Aveo sunt cam subdimensionate pentru aceasta masina. Sau cel putin design-ul masinii cere niste roti mai mari.

...asta ti se pare ok? Sa alegi dimensiunile rotilor/anvelopelor dupa cum "cere" designul masinii si nu dupa specificatiile producatorului. Asta ti se pare grija fata de masina?

Sarind peste cele de sus, o masina ingrijita nu poate fi tiganita? Te invit sa te mai uiti aici si chiar sa revezi lista "tunarului", cred ca ai ce bifa pe ea. De altfel chiar lawr a spus ca spera sa nu tiganeasca masina-un semnal de alarma e luat ca o jignire in cazul asta? Get serious dude.

Si sa-ti mai zic ceva, prefer sa-mi pastrez masina cat mai aproape de starea ei de "noua", sa spuna lumea ca masina este ingrijita si sa intoarca capul dupa ea doar din acest motiv decat sa beleasca ochii la banda de leji de sub ea ori la trioul de odorizante pus pe bord...etc.

Share this post


Link to post

Concluzia e urmatoarea''s-a reusit eliminarea inca unui membru''.Tot inainte.41000000.gif

  • Like 1

Share this post


Link to post

Costi...aici e un cartel al deontologilor...al profesionistilor...

Lawr...felicitari pentru munca depusa...

  • Like 2

Share this post


Link to post
...aici e un cartel al deontologilor...al profesionistilor...

 

In cazul acesta: care-i scopul si durata vizitei ?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...