Jump to content
Sign in to follow this  
TRAKE

Alarma Matiz

Recommended Posts

Am un Matiz Euro 2 din 2005 si as vrea sa montez o alarma pe el. Ce-mi recomandati ? As dori o alarma mai ieftinuta dar eficienta. Cam multe vreau, dar astea sunt vremurile pe care le traim. Mersi anticipat pentru ajutor.

Share this post


Link to post

Salutare !!

 

S-au inventat si telefoanele intre timp, bai nene Trake !! :) ) Pentru "piticii" nostrii merg si alarmele mai putin sofisticate care se gasesc la Sellgross sau Metro ( ultimul doar la doi pasi de matale ). Nu arunca bani multi pe asa ceva, ca oricum, aste-as pentru oameni cinstiti nu pentru hoti. A mea am luat-o de ocazie de la cineva, noua, dar adusa din Turcia si am dat vreo 80 de lei. Am montat-o la Mermin ( iti spun eu unde este ) si merge brici.Succes.

 

Respect !

Share this post


Link to post

Mersi . Cand o sa-mi i-au o sa te sun. Bafta

Share this post


Link to post

PILOT este foarte buna si utila pentru Matiz. Sunt posesor de 2 ani si jumatate si nu am avut nici o problema, am prins oferta alarma+inchidere centralizata=100 RON.

 

 

Share this post


Link to post

Eu am Thor si e destul de performanta 135 lei 6luni fara probleme. Era sa uit ,are si inchidere.

Share this post


Link to post

PILOT este foarte buna si utila pentru Matiz. Sunt posesor de 2 ani si jumatate si nu am avut nici o problema, am prins oferta alarma+inchidere centralizata=100 RON.

 

 

 

 

Salutare,Yaz,un detaliu.Ai inchidere si pe portbagaj?

Ai montat inchidereain service?

Share this post


Link to post

Salut, instalarea mi-a facut-o un baiat priceput, nu am apelat la service sa dau bani degeaba. Are optiunea de deschidere a portbagajului dar la vara planuiesc sa o fac, am deschidere din interiorul masinii si nu am considerat-o necesar si pe aceasta. Acum m-am gandit ca daca tot am posibilitatea asta, sa o si fac.

Share this post


Link to post

Buna!As vrea sa montez o alarma Viper pe Matiz . Aveti cumva o schema ?

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...