Jump to content
Sign in to follow this  
Leutzu

Atentie Cad Turturi

Recommended Posts

Un prieten de-al meu mi-a trimis aceste poze...de acum ma voi gandi de 2 ori cand imi parchez tico-ul.

post-100-1111028342_thumb.jpg

post-100-1111028360_thumb.jpg

post-100-1111028386_thumb.jpg

post-100-1111028398_thumb.jpg

post-100-1111028415_thumb.jpg

Share this post


Link to post

shitty

Share this post


Link to post

Un taximetrist din Busteni mi-a povestit ca a patit-o la fel. Acoperisul si capota motorului au fost facute varza. Masina (un Cielo nou) a fost dusa in service, unde baietii au facut o treaba destul de buna. O treaba si mai buna au facut insa pe partea de mecanica, schimband o multime de piese noi cu altele mai "rodate",astfel incat in cele din urma omul a fost nevoit sa-si vanda masina. Asta dupa ce bagase o gramada de bani in reparatii, masina neavand CASCO.

Share this post


Link to post
Un prieten de-al meu mi-a trimis aceste poze...de acum ma voi gandi de 2 ori cand imi parchez tico-ul.

 

Aoleu :dizzy: ...Saracul Lexus...

Share this post


Link to post

La mine in fatza firmei a cazut un dita-mai tzurtzurele pe o capota de Clio dar totusi masina n-a avut nimic. S-a auzit un bum imens, s-a umplut tot in jur de ace de gheatza, eu si cei care eram afara am tras o mica sperietura dar masina n-a avut nimic. Se pare ca a fost norocos Clio vazand ce se intampla la un SUV prost plasat.

Share this post


Link to post

ala o fi fost vre-un atentat, un razboi intre bande > :) oare nu se vede prin poze vre-un rusnac pe acoperisul casei aleia? Totul curat si nevinovat :dizzy:

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...