Jump to content
Sign in to follow this  
Senna

Aduc Din Eu Stergatoare Parbriz Bosch

Recommended Posts

Salut. Va scriu dintr-un mic orasel din Danemarca, unde ploua si apoi iese soarele de mai multe ori pe zi :D Astfel soferii de pe aici au consum mare de stergatoare si vanzarea fiind masiva pretul e mai mic :->

Am gasit intr-un supermarket pachete Bosch Twin (clasice) de 22 si 20 inch (am retinut ca scria pe ele pt Leganza), ambele de 19, ambele de 16 etc si costa in echivalent euro aproape 10euro, pe cand in RO am platit pt acelasi pachet peste 60 de lei.

Deci daca vreti si voi, scrieti aici si incerc sa va aduc la pretul de 42lei. Am sa mai trec duminica sa vad exact ce dimensiuni mai au si daca mai aduc ceva pana luni cand plec spre RO.

P.S. Rog nu sunati ca sunt pe roaming, vorbim aici ca intru pe net de cateva ori pe zi.

Share this post


Link to post

Sparg gheata eu.

As dorii un set pt skoda octavia tour din 2001(nu stiu dimensiunea lor). Este kombi gasim unul separat si pt spate?

Share this post


Link to post

Cred ca pe fata este aceeasi dimensiune ca la Golf4 (21 respectiv 19inch) Am sa ma uit pe ambalaje sa vad exact si cred ca-ti gasesc.

Parca sunt modelul simplu, fara spoiler, care nu stiu cat sa fie de functional.

O sa trec pe la pranz pe la market, revin cu date exacte.

post-498-1251623978_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Vreau si eu pt Logan ,la Tico am deja ! :P

Share this post


Link to post

Scuze, nu sunt din cele aerotwin? D-astea am de fabrica si tot d-astea as pune. Pe spate e din ala clasic , dar as pune si acolo tot aerotwin daca ar merge.

Share this post


Link to post

Regret, dar am festelit-o si de data asta :| . Luni cand am reusit sa mai ajung la market am mai gasit doar doua seturi de 16" la un pret si mai mic si le-am golit magazinul. Fusese o oferta, scria pe chitanta care am primit-o ca pretul normal fusese 15E. Le-au redus la 10E cand le-am vazut si mai erau vreo cinci seturi, apoi sambata le-au pus la 5E si pana luni s-au cam dat toate. Nu scria ca la noi, pretul de lista taiat si langa pretul redus, erau puse intr-un cos pe care scria probabil oferta. Asta e, un Bosch e Bosch oriunde in lume, doar ca la noi nu se fac discounturi asa mari :| Incerc sa va ofer altele.

Se poate inchide, multumesc pt atentie.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...