Jump to content
Sign in to follow this  
pankrator

Vand Tico

Recommended Posts

A venit momentul sa ma despart de Tico.

Cateva date despre masinuta:

Daewoo Tico SL din 1999, ITP valabil pana 2011, 131000 de kilometrii inchidere centralizata, alarma, 2 chei. Masina a fost ingrijita, reviziile au fost facute la timp. Sunt membru forumului din 2004 si am apelat la ajutorul colegilor pentru remeiderea defectiunilor aparute.

Multe piese au fost schimbate recent: kitul de abreaj, placute de frana, toate bucsele de pe fata, bratul inferior, rulmenti spate, garnitura motor, bujii.

Masina consuma 4% in afarea orasului( chiar mai putin daca mergi batraneste), iar in oras in jur de 6,5%- 7%.

Are si ceva modificari dupa cum se poate observa din poze:

Folie autorizata Lumar pe luneta si geamuri spate, tapitere schimbata, bord vopsit in negru, incita pentru boxe custom din fibra de sticla, mp3 player Clarion, boxe Mac Audio de 16.5 cm.

 

Probleme: are cateva pete de rugina insa nimic foarte grav.

 

Pret: 1600 Euro.

post-525-1251134425_thumb.jpg

post-525-1251134448_thumb.jpg

post-525-1251134478_thumb.jpg

post-525-1251134510_thumb.jpg

post-525-1251134540_thumb.jpg

post-525-1251134561_thumb.jpg

Share this post


Link to post

pret nou 1100 Euro

masina aia nu merita 1100 de euro... sincer, acum adevarul e ca eu caut un tico da ieftin pana pe la 600 de euro , cu probleme, totusi cam la cat ai fi dispus sa il dai ? fara muzica si incintele alea masina arata si acum asa?

Share this post


Link to post

Masina arata si acuma la fel. Pozele au fost facute in data postarii anuntului. In afara de mici pete de rugina masina nu are probleme. Cu 600 euro in nici un caz nu o vand. Daca esti dispus sa oferi mai mult ne putem intelege.

Share this post


Link to post

Din pacate nu am drum prin Bucuresti. Anuntul e inca valabil.pret nou 1000 euro.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...