Jump to content
Sign in to follow this  
flicoflek

Pot Sa-mi Inscriptionez Masina :www.daewooclub.ro?

Recommended Posts

:banana: Dupa ce-mi iau Matiz-ul sau o Nubira second-hand(mai nou,ma bate gandul asta)pot face chestia asta?Pe cheltuiala mea,evident!

Share this post


Link to post

Hellcat are o mandrete de www.daewooclub.ro pe luneta, imensa! Cum vrei sa scrii?

Share this post


Link to post

cu un cui > :)

Share this post


Link to post

:X Esteee!Vreau sa scriu mare,pe toata masina,cumva in diagonala pe laterale si pe capota(ca s-o reperez si din avion!) :) >-

Am un bun prieten care e art-director la agentia care se ocupa de Murfatlar(spotul celebru cu "Rachiu aprig de Calnau")

Asa ca el se ocupa de culoare,inaltimea literelor,etc.in fct.de culoarea masinii care o sa iau pana la urma,Matiz nou sau Nubira,dupa cum am zis! :banana:

Share this post


Link to post

Pai ca sa pastram un standard, ar trebui sa scrii DaewooClub.ro , fara www. si cu D si C mari! Font Tahoma! Vezi poze.

 

Noi am facut autocolantele in urma unui vot. Asta a fost modelul cistigator. Ideea de "fara www" vine din faptul ca daca vede lumea .ro, isi da seama ca e adresa de web, asa ca pur si simplu n-are rost.

Share this post


Link to post

Ok!Asa voi face!Sper sa reusesc pana la urma cu o Nubira sh, :lavolan: citesc forumul de cateva ori pe zi si imi place ce am gasit referitor la ea!

Share this post


Link to post

Vorba jurnalistului japonez : "Dar cu acid n-a incercat nimeni ?"

Edited by tolin_afc

Share this post


Link to post

Ia Nubira sh ca pe Matiz nu ... incape !! :D . Acu' sa vezi ce o sa primesc . :osanale: :tongue: :thumbl:

Share this post


Link to post

:spumelagura: Aham, un tradator :rambo: . Lasa ca te prindem noi astia cu matizurile(si suntem multi) :rambo: , o sa vezi tu... O sa te trecem prin cele mai grele chinuri. Ai o singura cale de scapare: sa vii la Intalnirea Anuala sa iti dam de baut ,,cu forta'' :heavydrinker:

Share this post


Link to post

Mama! Gruia lu' Novac, te sparg :mda: , te desfiintez , te...Te iert dar îmi trece numai cu miros si gust de secara (aka Ballantines, Johnny Walker etc :banana: ) :rambo:

Share this post


Link to post

Merge cu acid, stiu eu.. e din ala special pentru scris pe oglinzi antifurt: "asta e oglinda lui B-07-tararam Merţan. de la care ai furat-o ca un ticălos ce eşti."

 

Se poate scrie orice si oricum si nu se mai ia NICIODATA.

Share this post


Link to post
. Lasa ca te prindem noi astia cu matizurile(si suntem multi) :rambo: ,

 

NGruia, fii atent ca astia sunt periculosi, sunt ca bandele de motociclisti americani. Lanturi , cutite... si mai umbla si in gasti! :dizzy:

Edited by Zmeu

Share this post


Link to post

ticolino, shenck, noi nimic-nimic? i-auzi matizarii ce "face"... :rambo:

Share this post


Link to post

pai lasa, cand 2 se bat, al treilea castiga, nu? :P

Edited by ticolino

Share this post


Link to post
Hellcat are o mandrete de www.daewooclub.ro pe luneta, imensa! Cum vrei sa scrii?

L-am dat jos. Mi-am pus si eu unul de interior.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...