Jump to content
Sign in to follow this  
bj.

Zge

Recommended Posts

Este vorba de un tico :D ..asa arata cand am cumparato -->

 

Si asa arata acum..dupa accident

Deocamdata astept sa termin cu cumparatul pieselor ..si dupa ma apuc de ea

post-22571-1246748934_thumb.jpg

post-22571-1246748972_thumb.jpg

post-22571-1246749103_thumb.jpg

post-22571-1246749119_thumb.jpg

post-22571-1246749127_thumb.jpg

post-22571-1246749135_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Ghinion mare ca ai lovit-o si mai ales ca este afectat si plafonul. In afara de jante, masina arata jalnic, cine a facut-o si-a batut joc de ea, garda aia asa joasa nu este pentru strazile din Romania. Eu zic dupa ce o repari sa mai dai jos de pe ea. Mult succes si bine ai venit.

 

P.S Cum sa intamplat accidentul?

Share this post


Link to post

Mi-a taiat unu curba si am avut viteza..n-am mai reusit sa fac curba ,am alunecat pe nisip si a fost un fel de canal delea de mina si am dat in el si m-am rasturnat.

Daca are cineva idei cum ar arata mai bine ..eu acum pot sa-i schimb spoilerele ca oricum trebe sa le fac pe astea :D deci ..daca stie cineva ceva nou sa-mi arate si mie .

Share this post


Link to post

Eu zic ca arata de o mie de ori mai frumoasa asa cum era din fabrica, banuiesc ca daca ai lasat-o asa esti pasionat de tuning. Eu zic sa ii dai jos zburatoarea aia din spate si kitul si sa o lasi doar cu jantele.

Share this post


Link to post

In primul rand bine ai venit.Cam nasoala lovitura,cel putin plafonul care e cam nasol,trebuie avut grija la indreptat,sa pice parbrizul bine.Mai bine il schimbi,poate gasesti unul sh pe la dezmembrari,nu cred ca e asa scump.Dupa ce o faci dai tot jos de pe ea.E bataie de joc felul in care a fost ''TUNATA''.Lasa jantele,pa care le faci arginti si o vopsea frumoasa si atat.Spor la treaba si multa bafta.

Share this post


Link to post

Baftă la reparat, să fie cât mai ieftin.

 

PS Sper că i-ai bătut bine pe ăia care si-au bătut joc în halul ăsta de bietul Tico. Eu i-as fi călcat cu masina.

Edited by nrares

Share this post


Link to post

Macar i-ai "curmat suferinta".

Share this post


Link to post

Pai ala care mi-a taiat calea nici n-a oprit...dar bine ca am scapat cu bine masina o fac inapoi :)

Share this post


Link to post

Azi am terminat de facut motoru ...maine pun un video :) sper ca nu va plictisesc dar so fac calumea dureaza...

Share this post


Link to post

-> video

Share this post


Link to post

Aveai nevoie de 4 evacuari pentru ... balast pe fund? :D

Share this post


Link to post

adica ?

Share this post


Link to post
Macar i-ai "curmat suferinta".

 

 

Aveai nevoie de 4 evacuari pentru ... balast pe fund? :D

 

Nu esti cea mai ascutita unealta din sopron ...

Share this post


Link to post

Nu inteleg ce spui ..dar sa-ti explic ceva ori ca-ti place cum e modificata ori ca nu practic nu-mi pasa...masina e a mea eu sunt fan tuning...daca o vroiam cum era din fabrica imi cumparam una cu 800 de euro si gata...

gusturile nu se discuta ...poate nu e cel mai reusit tico dar oricum isi rup gatu destui dupa el !

Share this post


Link to post

Daca nu te intereseaza parerea altora, de ce ai mai pus-o pe forum ? Ai facut-o, acum accepta si parerea celorlalti. Oricum, lipsa parerilor spune mai mult decat o critica singulara.

Share this post


Link to post
...daca o vroiam cum era din fabrica imi cumparam una cu 800 de euro si gata...

gusturile nu se discuta ...

 

Sa inteleg ca ai dat mai mult? Cam care a fost pretul?

Share this post


Link to post
Daca nu te intereseaza parerea altora, de ce ai mai pus-o pe forum ? Ai facut-o, acum accepta si parerea celorlalti. Oricum, lipsa parerilor spune mai mult decat o critica singulara.

 

accept parerea tuturor ..dar intelegeti ca nu vreau sa fiu un tico banal...am crezut ca aici sunt si oameni care le plac masinile modificate nu simple...

Decat sa nu-si dea cu parerea mai bine mi-ar zice cum ar arata mai bine..nu sa dau tot jos de pe ea si so fac normala..nu o vreau normala .

 

Sa inteleg ca ai dat mai mult? Cam care a fost pretul?

Mai mult oricum decat ai dat tu pe cielo .

Share this post


Link to post
accept parerea tuturor ..dar intelegeti ca nu vreau sa fiu un tico banal...am crezut ca aici sunt si oameni care le plac masinile modificate nu simple...

Decat sa nu-si dea cu parerea mai bine mi-ar zice cum ar arata mai bine..nu sa dau tot jos de pe ea si so fac normala..nu o vreau normala .

 

 

Mai mult oricum decat ai dat tu pe cielo .

 

da, ne plac masinile modificate nu batjocorite

si cu mai multe evacuari decat cilindri

 

daca ultima remarca nu e spusa la bravada - atunci esti fraier de-a binelea ... adica ce incearca steph sa spuna de vreo cateva posturi incoace

Share this post


Link to post
Mai mult oricum decat ai dat tu pe cielo .

 

In universul tau mic te-ai luat fix de omul care nu te-a deranjat cu nimic. Zeneseu cred ca a intrebat fix de curiozitate. Cum am observat insa ca nu esti cel mai iestet e scuzabil.

 

si cu mai multe evacuari decat cilindri

 

 

=)) Mooor. Asta e geniala.

 

Cred ca sunt si mai groase decat un cilindru :D

Share this post


Link to post

Bj. nu mai posta nimic. Cel putin la topicul asta.

Share this post


Link to post

Ca daca nu ce ? Va dati si voi mari cu masinile alea voastre numai figuranti si aici..

 

da, ne plac masinile modificate nu batjocorite

si cu mai multe evacuari decat cilindri

 

daca ultima remarca nu e spusa la bravada - atunci esti fraier de-a binelea ... adica ce incearca steph sa spuna de vreo cateva posturi incoace

Fraier esti tu ma ,ai avut vreodata in viata ta o masina modificata? sau evacuare borla ?

Share this post


Link to post

Asa repede ti s-a terminat fondul principal de cuvinte ?

Share this post


Link to post
Asa repede ti s-a terminat fondul principal de cuvinte ?

 

Ai vreo problema si tu prietene ?

Share this post


Link to post
...Va dati si voi mari cu masinile alea voastre numai figuranti si aici..

Daps nene, figuranti. daca vrei sa vezi tunning, sunt vreo 2 cielo pe aici care au fost lucrate bine. Baga un ochi, apoi compara cu autocolantele cu motive tribale de pe tico-ul tau ce probabil se vrea tunning. Probabil pentru tine inchiderea aia la haion si inelele de pe capota reprezinta tunning...ah si capacele alea vopsite cu negru mat, chiar ca iti scot ochii...

 

Mai mult oricum decat ai dat tu pe cielo .

 

Daca tu ai dat pe masina aia mai mult decat am dat eu pe Cielo ...vezi cuvintele ingrosate mai jos.

 

Fraier esti tu ma ,ai avut vreodata in viata ta o masina modificata? sau evacuare borla ?

 

Aaahhhh...stiu ce e cu inelele pe capota...reprezinta forta taurului. Este?

Aaaahh, am uitat. Asta era la Cielo :) )

Edited by zeneseu

Share this post


Link to post

Nu mi-a trebuit masina modificata - cand am vrut masini puternice mi-am luat asa ceva "de la mama lor", nu am chinuit o biata masinuta de oras cu tiuninguri de doi bani

 

Nu te mai deranja sa raspunzi, adancindu-te mai tare in penibil

Edited by madkat

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...