Jump to content
Sign in to follow this  
martiz

Furtun Brat Stergator Hayon

Recommended Posts

Unde gasesc si eu acest furtun de spalator hayon? Am cautat peste tot si nu am gasit. El este facut dintru-un material elastic si de aceea nu se gaseste. Am incercat cu tub de perfuzie dar arata extraordinar de urat. Si in plus de asta cineva a avut nevoie si de capacelul care vine peste piulita! X(

post-8813-1243686647_thumb.jpg

Edited by martiz

Share this post


Link to post

Am drum prin Iasi dar peste 3 saptamani. Dar am desfacut grila parbrizului si nu am acelasi tip de furtun. Dupa cum am spus cel de la hayon este mai flexibil. Dar de, daca tot trec pe acolo ma interesez.

Share this post


Link to post

Salutare totror. Este primul meu post pe GMclub, dar folosesc userul unui coleg. As vrea sa va rog ceva, am cautat dar nu am gasit pe forum (nici nu prea ma pricep): poate pune cineva o poza cu "diuza/duza" (sau cum mama ei ii zice) de luneta de la Matiz, ma refer la stropitoarea de zeama de parbriz? Eu am o solenza care are o singura stropitoare pe mijloc ca la TICO, doar ca mult mai prost pozitionata. Din cauza pozitiei total aiurea, in partea dreapta in loc sa arunce zeama pe geam, arunca in stergator, si as vrea sa fac o adaptare sa o pun pe stergatorul din dreapta... poveste lunga... Please help! :osanale:

Share this post


Link to post

am si eu o intrebare dak nu am stergator p spate pot sa imi pun si prin ce zona a iasului gasesc mss...\

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...