Jump to content
Sign in to follow this  
gabyy_gabyy

Vand /schimb Ford Fiesta 2001 + Dacia 1310

Recommended Posts

Vand/ Schimb Ford Fiesta 2001 , 1.8 tddi, turbo diesel, culoare visiniu metalizat, in 2 usi, geamuri electrice, oglinzi electrice incalzite, parbriz incalzit electric, luneta cu degrivare, proiectoare, piele volan, schimbator, frana de mana, din fabrica, inchidere centralizata si deschidere portbagaj din cheie, geamuri cu tenta de culoare, scaun sofer reglabil pe inaltime,sistem audio din fabrica cu 6 boxe, mp3 Player Blaupunkt cu card

consum in oras 6,5 si in afara 4.5-6 depinde de viteza

asigurare pana la sfarsitul anului, ITP pana in martie 2011

 

pret 3800 euro negociabil

 

si dacia 1310 din '77 , recarosata la pitesti in '95, bordul este in mile (scrie mare)si in km (scrie mai mic) are 46 000 mile, cu GPL omologat pe ea, consum de 11 in oras si 8-9 afara pe GPL, pe benzina 9-10 oras si 7 afara, cutie in 4 trepte frantuzeasca, vopsita anul trecut, schimbat ambreiaj, cauciucuri 5000 km, tot ce tine de partea fata facut acuma 10 000 km, bucsi, pivoti, planetare,mp3 player Sony sau Samsung (nu mai stiu) cu telecomanda si 2 boxe Sony ovale pe spate

 

la dacie nu stiu ce pret sa pun

 

imi trebuie masina cu 4 usi, altfel nu as da Fordul, insa le dau pe amandoua pe o masina in 4 usi, de preferabil euro 3 , insa merge si euro 2

 

Sunt din CRAIOVA

 

poze o sa pun maine

 

gabi_gabi1989@yahoo.com

 

0766473076

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...