Jump to content
Sign in to follow this  
Sam Chuck Yin

Peugeot 306

Recommended Posts

Este un Peugeot 306 Cabrio din 1996, cutie automata si care merge impecabil. Nu credeam ca masinile avand aceasta cutie pot merge atat de bine. Este benzina si nu se aude motorul. Patru geamuri electrice, decapotarea se face automat din buton. Iata si cateva poze.

post-21259-1234023532_thumb.jpg

post-21259-1234023552_thumb.jpg

post-21259-1234023567_thumb.jpg

post-21259-1234023575_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Foarte frumoasa masina, o culoare deosebita. S-o stapanesti sanatos si sute de mii de km fara probleme!

Share this post


Link to post

Frumusica frantuzoaica, chiar daca interiorul este prea gri pentru o decapotabila... Totusi, avand in vedere varsta masinii, nu ai probleme cu acoperisul textil? Sau a fost schimbat?

 

LE: Ce motoras are, cati cai?....detalii...

Edited by andreib

Share this post


Link to post

Sincer- imi place. Nu prea vezi multe pe sosele. Pare ingrijite- insa poti da mai multe date despre ea.

Km multi fara probleme!

Share this post


Link to post

Masina are 120.000 km si arata zic eu bine. Intretinuta si tinuta numai in garaj, cu carte service. Textura de la plafon este originala si este dintr-un material impermeabil. Curiozitatea m-a impins si am pus jetul de apa pe ea. Nici gram de apa sa se prelinga sau sa patrunda prin material. Motorul este de 1.8 benzina, 90 CP.

Cel mai mult imi place cum ruleaza pe sosea, nici nu o auzi. Este mult mai relaxanta decat una pe cutie normala.

Share this post


Link to post

Care a fost pretul de achizitie?

Share this post


Link to post

Foarte bine ingrijita masina. Sa o stapanesti sanatos si sa te duca muuulti km!

Share this post


Link to post

Frumoasa masina! Daca acoperisul textil a rezistat cu bine atatia ani inseamna ca masina a fost bine ingrijita. De curiozitate cat te-a ajuns?

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...