Jump to content
Sign in to follow this  
florinn76

Vand Chevrolet Lacetti Sw 2005

Recommended Posts

7500 Euro

CHEVROLET LACETTI SW (Caravan) 1,6 109CP GRI (POLY SILVER)

rulaj 34000 km

Este modelul Elite (gasiti detaliile pe www.chevrolet.ro) ce nou este in jur 13000 Eur

 

Nu dau mai multe detalii ca doar e un forum Chevrolet.

__________________

Share this post


Link to post

Accept si schimb cu o masina de clasa mini (exclus Matiz) daca rezulta o diferenta de cel putin 3000 Eur

Share this post


Link to post

Are aer conditionat? Pentru ca nu am gasit varianta Elite pe site-ul Chevrolet. Daca e varianta SE nu are.

Daca totusi are, in cazul in care ti-ar conveni un schimb cu un Cielo STD GPL din 2005, stare perfecta, singurul motiv pe care il am pt. a-l schimba este lipsa aerului conditionat, sunt dispus sa mai achit o diferenta de 3000 de euro. Eu stau in Brasov dar la origine sunt din Braila si pot veni oricand...

Daca nu are insa AC, din pacate nu putem sta de vorba.

Mentionez ca am Cielo de nou si sunt de meserie, asa ca l-am intretinut cum nu se poate mai bine, daca ai urmarit forumul, iti poti da seama.

Share this post


Link to post

Daca esti interesat de un schimb cu Peugeot 308 1.6 HDI - preluare leasing da-mi un mail pe route85@gmail.com. Trebuie sa-mi apara si mie anuntul cu toate detaliile.

Share this post


Link to post

Oarecum interesat, am dat si PM

Oricum cel mai mult vreau un cabrio.

Daca esti interesat de un schimb cu Peugeot 308 1.6 HDI - preluare leasing da-mi un mail pe route85@gmail.com. Trebuie sa-mi apara si mie anuntul cu toate detaliile.

Share this post


Link to post

Oferta noua: schimb cu un cabrio bine intretinut, fara nicio diferenta, chiar daca pretul la cabrio ar fi mult mai mic

Share this post


Link to post

Am eu un Peugeot 306 Cabrio. Masina este foarte intretinuta.

Share this post


Link to post

Inca valabil, 6500 euro, eventual in doua rate iunie-noiembrie pt cumparator solvabil.

Nu mai sunt interesat de schimb.

Edited by florinn76

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...