Jump to content
Sign in to follow this  
FLEX

Teapa Pe Scara Mare!

Recommended Posts

citici aici: http://www.daciaclub.ro/index.php?showtopi...entry16889492 si fiti foarte atenti, sa nu va puie necuratul sa cumparati asa ceva!

 

PUNETI IN GARDA PE CEI DIN JURUL VOSTRU MAI CREDULI ASUPRA ACESTEI TZEPE!

 

Pe scurt: se ofera ap. foto Olympia (???) ca fiind un Olympus SLR digital, in geanta, cu pret incepind de la 3 mil. ROL si din 3 refuzuri ajunge la 1 mil. ROL.

 

PS: ... taica-meu s-a ars! imi venea sa-l string de gitlej! :wallbanger: :wallbanger: :wallbanger:

Share this post


Link to post

alea ce se vand la semafor in centru... zilnic ii vad in zona campineanu -victoriei, cate 5 etnici...

Share this post


Link to post

Am un principiu: NICI LA PIATZA NU CUMPAR DE LA TIGANI! Daramite, cind imi ciocane in geam la masina.

Share this post


Link to post
Guest Mecmar

N-am nimic cu nimeni, ura rasa, sex, etc... dar mai bine ma duc si stau in mijlocul autostrazii Buc-Constanta, acum pe viscolul asta decat sa cumpar de la RRRRoooommmmiiii! La muncaaaaaa!!!!! Pe frigul asta o tzeapa mai lipseste! :wallbanger:

Share this post


Link to post

Si eu cand am fost prin Bucuresti si tot timpul treceam pe strada Academiei si opream nu era moment sa nu opresc sa nu vina vreun tuciuriu pe la mine cu vreun aparat foto (sau ce naiba era, ca nu ma uitam prea atent) intr-un toc de piele maronie si sa nu ma intrebe daca vreau sa cumpar. Noroc ca eu sunt zgarcit si am programata pe limba fraza "N-am bani", ala mai baga si "Da o dau 'eftin", "Oricum n-am bani" si se lasa ala pagubas. N-au susces astia la zgacenia mea :D Dar ma plictisisem de-acuma de ei. Oricum chiar nu aveam bani dar, vazand aia masina de Constanta se gandeau ca poate dau lovitura si ca nu prea le stiu smecheriile.

CU TIGANII AM PREFERAT SA NU AM NICIODATA VREO TANGENTA. Prefer sa fiu considerat rasist dar nu vreau sa-i am prin preajma.

Share this post


Link to post

si ce era in cutia care s-a luat-o taicatu' Flex ? Olimpia ce stia sa faca? =))

Share this post


Link to post

Hehe :D am patit cu un kongolez exact sub staruia de la Dinamo , unde am pus masina ca nu erau alte locuri in zona, m-a asteptat sa cobor si sa-mi ofere un Rolex :D I-am spus ca n-am fata de cesu' ala :dizzy:

A incerca cu faze, dar probeaza-l sa vezi cum iti vine , i-am spus ca NU, ca sa nu-l stric :D A ramas socat > :)

Share this post


Link to post
si ce era in cutia care s-a luat-o taicatu' Flex ? Olimpia ce stia sa faca? =))

ceva sinistru ... un aparat mare, format SLR, daca il stringi un pic in mina piriie plasticele, nu e nici macar autofocus, iar timpii de expunere se regleaza din obiectiv, ca un zoom ... colac peste pupaza, are un blitz extern foarte lent si urit cu spume ... brrrrrrrr!

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...