Jump to content
Sign in to follow this  
dflorin10

Vand Espero

Recommended Posts

vand espero , adus de la o ruda din germania , acum am numere rosii pe masina urmand sa o inmatriculez in luna septembrie . Masinuta este in stare impecabila , fara rugina . Are motorul de 1.5 , schimbul de distributie facut in germania la 63 de mii de km ( am facturi si tot ) , km reali : 75 mii de km , ii pot dovedii cu certificatele de la tuv in care scrie cati km avea masina atunci cand i s-a facut inspectia , am carte service , este din 98 , geamuri electrice , oglinzi electrice si incalzite , abs , servo ...nu are aer . Masina este in stare perfecta de functionare si accept orice test , oriunde vreti voi , nu am nimik de ascuns la ea . Pretul este 2800 cu numere rosii sau 3800 dupa ce o inmatriculez ( taxa este 1043 euro , este euro 2 masina ) . Pentru detalii ma puteti contacta la : 0726554930 , florin .

Share this post


Link to post

pretul a scazut la 2200 euro neinmatriculata , am toate actele pt inmatriculare , a luat itp-ul fara probleme la rar-ul din voluntari , masina este absolut impecabila din punct de vedere tehnic . Accept orice test . Taxa de inmatriculare este de 1043 euro ...din cate am inteles de la anu nu se mai plateste nici o taxa . Accept schimburi cu break sau hatchback.

Share this post


Link to post

1700 ultimul pret , daca nu il vand cu banii astia il pastrez pentru mine , masina e super ok , nu are nici o problema , absolut nimic , cum am mai zis accept orice test .

Share this post


Link to post

salut , nu . Daca te intereseaza uite id-ul meu de mess : dflorin1984 sau telefon : 0726554930 .

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...