Jump to content
Sign in to follow this  
antidot

Vand Cielo - An 2000 Cu 2700 E

Recommended Posts

Masina este inmatriculata in anul 2000. Culoare alba. ITP valabil pana in 2011- a fost facut recent si singurele probleme care le-a avut dar care au fost fixate au fost reglarea cablului de frana de mana si un mic reglaj pt noxe. (co2) Masina are 155000 km si functioneaza impecabil. Va asigur ca aceasta masina nu ascunde absolut nimic, adica smecherii cu umblat la kilometraj,nu am huse care sa-i dea un aspect interior mai bun, pedale schimbate, sau "tuninguri" amatoricesti. Ce vedeti aia cumparati. Consumabilele au fost schimbate de fiecare data la timp si a a fost folosit acelasi tip de ulei de fiecare data. Distributia a fost schimbata la 140000 km (daca nu ma insel), trebuie sa ma uit pe devizul de la service cand ajung acasa.

Dotarile sunt cele de cielo full options adica, aer conditionat, geamuri electrice, inchidere centralizata, radio-casetofon, proiectoare etc. Din pacate radio casetofonul este un model produs de opel care nu se mai ridica la nivelul anilor 2008, deci daca sunteti amator de "muzica la volan" un cd player ar fi o cheltuiala in plus pe care s-o luati in calcul. Eu nu i-am simtit lipsa si m-am descurcat f bine pana acum cu un Modulator Fm.

Am ales sa pun pretul minim : 2700 EURO la care sunt dispus s-o vand deoarece nu prea sunt adeptul negocierilor si in plus acesti bani au o destinatie dinainte stabilita...

Deci daca doriti s-o vedeti ne putem intalni in principiu oricand in zona Militari dupa ora 17.

Telefon O724, O58. 956 - Adrian

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...