Jump to content
Sign in to follow this  
FLEX

Agrafe consola Tico

Recommended Posts

Nu se gasesc uzual in magazine, daca le vedeti, dati-mi de veste, deoarece "bradutii" originali de Matiz cu care sint fixate finitiile laterale portbagaj refuza sa stea la locul lor si zboara prin masina in voie!

Share this post


Link to post

Salut, am gasit la un magazin Radacini la intersectia Piata Chibrit cu Calea Grivitei, trec intreb si-ti spun, k?

Share this post


Link to post

K!

Share this post


Link to post

Flex, daca te duci sa iei, ia-mi si mie citi stii ca trebuie pentru finitia aia de la portbagaj si pe unde mai stii tu ca trebuie, si-ti dau banii la intalnire. Multzam.

Era sa uit cuvintul magic... te rog!

:)

Share this post


Link to post

Nu Flex tre sa ajunga la magazin ci eu, astazi sper sa ajung, va spun Luni daca mai au

Share this post


Link to post

Flex, ai ideie daca bradutii astia "de tico", odata montati mai pot fi scosi fara a fi stricati? Mersi!

Share this post


Link to post

Se scot fara probleme, sint superdestepte ... apesi pe cuiul ala din centru, ala elibereaza urechile, scoti agrafa; ca sa le pui la loc, impingi cuiul sa scoata cap peste palaria agrafei, bagi agrafa in gaura si apesi cuiul pina ajunge la fata cu palaria ... cele mai misto chestii pe care le-am vazut eu pina acum in materie de asamblare plastice.

Share this post


Link to post

Aha...super... nu mi-am dat seama ca putza aia din mijloc se poate duce si mai jos decat palaria! In cazul asta o sa incerc sa mai cumpar!

Share this post


Link to post

Gata... am fost si mi-am montat finitzia la hayon. Am facut si proba daca se mai pot scoate si merge!

Share this post


Link to post

Ti-a placut, nu?

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...