Jump to content
Sign in to follow this  
Lucian M

Vand Placheta Portbagaj Din Pal (pt Aveo Hb)

Recommended Posts

Vand placheta portbagaj pentru aveo HB, din pal de 12 mm (nu de 18, ca era prea grea), mochetata (ce e drept, cam in fuga), cu tot cu difuzoare ovale proaudio, tweeter incorporat (chiar se aud bine). Pret total- 150 ron, usor discutabil.

Motivul vanzarii este acela ca vreau sa pun subwoofer si voi lua niste boxe ovale mici precum cele originale, pe care le voi pune in locasul lor original (deh, tot constructoru' o fo mai destept ca mine, da' el n-o stiut de subwoofer :) ) ). Valabil in special pentru judetul Neamt (la naiba, nu pot sa trimit prin posta ca e ditamai coletul, iar la curier- vorba aia- nu merita investitia).

post-75-1213298265_thumb.jpg

post-75-1213298300_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Maine vin in Iasi, daca vrea cineva "marfa", sa sune la 0745863277, intre 9 si 13.

Pretul scade la 140, de asemenea negociabil.

Share this post


Link to post

125 ron.

Share this post


Link to post

115 ron.

Share this post


Link to post

Ultimul pret- 100 ron. Sub pretul asta- prefer sa le pastrez.

Share this post


Link to post

Schimb cu altceva de valoare apropiata, vreun accesoriu foto (filtru polarizare circulara 52mm) sau un set de becuri philips blue light sau night vision plus (alea is 80 ron, dar nu connteaza). Hai, bre, ca vreau sa le dau odata, ca deja imi ocupa loc inutil in masina, am subwooferul si chiar nu-mi mai trebuie astea mari.

Edited by Lucian M

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...