Jump to content
Sign in to follow this  
laurentziu83

Frantuzeasca Noua Vs Nemteasca Sh

  

110 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

rulînd mult pe autobandă unde nu prea este restricţie de viteză ...

:o fftopic: Daca tot ii criticam pe altii:

- Eu in 2 saptamani in care am facut aproape 2500-3000km rar am mers pe autostrazi fara limita de viteza, multe limite fiind de 80-100 si ff. dese (se lucra la extindere de obicei, Germania si un pic Olanda)

Spre sfarsitul plimbarii, la intoarcerea in ro am gasit si autostrazi fara limita de viteza insa nu mi s-a parut ca le forjeaza asa rau. Vb numai de mersul pe acolo, nu si drumul dus/intors.

- In orase traficul e incredibil de lejer, la orice ora. La noi iti bati joc de masini. Am mers si dimineata la prima ora, si seara, si la pranz si nu am vazut trafic asa rau ca intr-un oras mare de la noi, nu mai zic de Bucuresti.

Edited by john

Share this post


Link to post
@cararama: eu vorbesc prin prisma a ceea ce as putea sa iau pe cotetul actual si eventual sa mai pun putin peste. Mai mult nu vreau sa ma intind. Am mai zis, mi-ar fi fost suficient un matiz daca ar fi avut motor de 70 CP si centrul de greutate mai jos. Dar nu exista si, in plus, m-ar dezmosteni ai mei daca ar afla ca imi iau matiz, iar eu momentan nu-mi pot asuma riscul asta.

 

 

tocmai ca acolo vorbeai cu mare usurinta de diferente de mii de euro intre masini, de parca ar fi un mizilic. :) Cand stim foarte bine cum te plangi tot timpul ca acel clio nu e pentru bugetul tau, ca preferi matizul , finante putine > :)

Edited by NFS
Nu mai cita tot mesajul daca e lung, mai sterge si tu ce nu e de interes... ca n-are rost sa citim tot mesajul din nou si sa incercam sa deducem la care parte te referi tu. Ce zici?

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...