Jump to content
Sign in to follow this  
aviator

Vand Dacia Berlina

Recommended Posts

Vand DACIA 1310L, an 1999, alba, km 53.000, stare buna, boxe si radio-CD SONY.

 

Pret 1500 euro.

 

Detalii la tel 0721.48.58.38

 

Poate aici am noroc sa o vand, pt ca efectiv nu vreau sa o dau la anunt sau autovit

post-14756-1210355449_thumb.jpg

post-14756-1210355460_thumb.jpg

post-14756-1210355473_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Cu rugina cum sta, sincer?

Dar lovituri?

Consuma ulei?

Edited by closchkutza

Share this post


Link to post

Rugina a aparut putin la portbagaj, unde coltul lui se freaca un pic de aripa... nu e deranjant, doar estetic. Nu stiu cum de nu am prins in poza, dar nu intentionat in orice caz. Mai are mici punctulete (diam 1-2mm) pe usa din stanga spate. Pragurile in schimb, telescoapele si astea care ruginesc sunt neatinse.

Lovituri in sens de tamponari nu stiu sa fi avut, intrucat am fost al doilea proprietar. Eu nu am avut. Se pare ca aripa dreapta e revopsita, dar nu bag mana in foc. Si, insesizabil, mai are o "atingere" pe usa dreapta fata (nu de la mine) si una pe stanga spate (am alunecat pe gheata). Oricum sunt semne, nu e nimic enervant, intrucat eu am mers cu ea asa, si sunt destul de maniac la chestiile aste. Acuma de interpretarile fiecaruia. Oricum masina trebuie vazuta in orice caz inainte de discutii de genul asta.

La capitolul motor, ulei nu stiu daca mananca. Pe bune. Habar n-am cum se verifica. Dar ma bazez pe faptul ca daca as fi avut problema asta imi spunea mecanicul (varul meu, de meserie).

Am fost cat se poate de sincer, sper sa nu fi micsorat numarul celor interesati.

Si repet, pentru o parere corecta (si nimic mai mult), trebuie vazuta. Atunci de-abia se discuta si partile pozitive si alea negative.

Share this post


Link to post

Te intreb pentru ca vreau sa vorbesc cu tatal meu, care are o saracie de dacie care abia isi mai taraste zilele, inutilizabila in afara localitatii si vreau sa-i propun sa se uite la a ta. Nu garantez ca o sa fie interesat, dar daca o sa fie cazul, te contactez negresit.

Oricum, bafta la vanzare si multumesc pentru informatiile sincere pe care mi le-ai dat.

Share this post


Link to post

Are cumva bordul schimbat?

Share this post


Link to post

Da, bordul e schimbat, cred ca e ultimul model de CN. Oricum nu s-a schimbat de catre mine, ci inainte, dar a inlocuit tot un CN, deci nu au fost probleme de compatibilitate. Plus ca am vazut cum arata un bord de Dacie din '99, si sincer asta e mult mai reusit, imi place f mult. Aa si nu am luminite, beculete si alte jucarii.

Share this post


Link to post

NEW: Pretul scade la 1400.

(asta nu se considera bump)

Share this post


Link to post

sal unde se poate vedea si cat de negociabil e pretul?

Share this post


Link to post

Sal se poate vedea in Bucuresti in zona 1Mai, de preferat seara, iar pretul este negociabil in functie de parerea masinii asupra cumparatorului.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...