Jump to content
Sign in to follow this  
Cumnatu

Alunite

Recommended Posts

Mai, relatia dintre tine si sotia ta nu ar trebuii sa aiba varsta, zic eu.

Poate gresesc dar asa gandesc.

Mai ales ca pe masura ce timpul trece flama se duce rau de tot si se transforma in lumanare.

Asa o mai alimentezi

Bine, treaba e delicata, dar ideea o intelegi sper.

Acum nivelul de pudism e foarte mic cu cat varsta noastra e mai mica fata de seniorii nostrii.

Noroc ca eu am fost precoc si bolnav la cap pe subiectul asta, inca nici acum , nici generatia asta distrusa de acum nu gandeste la fel de pervers si dereglat ca mine.

Mai au de munca copii.

Edited by Cumnatu

Share this post


Link to post
(...)Imi iubesc / destul de mult corpul si nu mi-e frica sa o recunosc.

Daca ajungi sa-ti iubesti numai tu corpul, se ajunge la varsare de sange. De aici a plecat topicul.

Share this post


Link to post

Io zic sa lasam sotiile deoparte, daca ar edea ce debitam noi pe aici ne cumparam si preparam singuri mancarea macar o saptamana (nu de alta, am auzit ca un om poate sta doar cu apa maxim 5-6 zile, fara mancare- se pierde in mai putin). Dar Cumnatu e meserias bucatar- deci nu e bai.

Share this post


Link to post

Iti dai seama ca raspunsul concret nu o sa vina.

Indiferent de nevasta imi analizez si eu corpul .

Mi se pare normal.

De la cata burta am pus pana la cate fire de par au inceput sa imi creasca pe ici pe colo.

Doar nu o sa stau ca porcul sa pun pe mine fara sa ma uit si sa reactionez.

 

(nu de alta, am auzit ca un om poate sta doar cu apa maxim 5-6 zile, fara mancare- se pierde in mai putin). Dar Cumnatu e meserias bucatar- deci nu e bai.

 

E invers, fara mancare, pana la 30 zile.

Fara apa, maxim 5-6 zile pe clima umeda si temperata.

Chinurile intermediare nu se pun. Cam astea sunt termenele la care sucombeaza prin deces.

Si intrucat bere poti sa iti cumperi singur , ne-am scos.

Fac eu pe cocosul dar daca vede nevasta-mea ce am scris iar trebuie sa ii bag bani in masina.

Edited by Cumnatu

Share this post


Link to post

Bine, bine, dar mai exploreaza si alte zone ;)

Share this post


Link to post

Poate acest topic trebuia sa se cheme "orice" sau sa fie incadrat la "coltul insomniacului"

Oricum e impresionanta ( nu stiu daca in bine sau in rau ) cati vizitatori a primit si cate replyuri in doar 2 ore, ca sa nu mai zic ca primele 2 pagini s-au umplut in 40 minute.

 

 

Legat de numele topicului BISNITARUL are o poveste interesanta ( chiar daca putin macabra ) pe care mi-a spus-o pe mess, daca vrea el sa o detalieze si aici !

Edited by Cumnatu

Share this post


Link to post
.

Adica asta e poza cu alunita?

Mai clar te rog: e inainte sau dupa scarpinat?

Share this post


Link to post

Avantaj EDIT !

Pe tine te-am blocat acum, trebuie sa gasesti ceva viabil cu care sa inlocuiesti postul de mai sus :P !

 

 

Bisnitarul mi-a povestit cum unm vecin a facut o interventie babeasca asupra unei alunite culminand cu taierea ei ( greseala totala parerea mea ) iar dimineata s-a trezit mort :D

E, mai culca-te Cumnate acum !

Edited by Cumnatu

Share this post


Link to post

Din cate am inteles, tot "babeste"...prin "eliminarea" lor poti ajunge foarte usor la cancer...Nu stiu exact...decat asa...informativ...

Share this post


Link to post

Era o aluzie la un banc, intelegi ideea insa !

Asta "stiam" si eu Sorinel, acum nu e verificata medical dar asa am auzit.

Mi se pare o miscare foarte mica ce poate duce la consecinte foarte grave tocmai d-aia am deschis topicul.

Dar apoi caterinca m-a prins si am ajuns aici.

Se va cerne insa si vom primi sunt convins si lamuriri medicale.

Edited by Cumnatu

Share this post


Link to post
Avantaj EDIT !

Pe tine te-am blocat acum, trebuie sa gasesti ceva viabil cu care sa inlocuiesti postul de mai sus :P !

(...)

 

Ehhh, ai incercat tu sa pui un "punct" teatral. Sa pari mai scortos.

Singura scoarta pe care o ai acum e de la alunita :D

Asta ca sa fiu in continuare ontopic.

Share this post


Link to post

Poate intr-un alt topic...ca daca ar fi sa caute cineva aici informatii s-ar lua cu mainile de par... :D

Share this post


Link to post

Nu te culca, ca nu se mai scoala!!! Deci baga tigari, colega- pana dimineata! Daca rezisti- ai trecut testul =)) .

Share this post


Link to post

Na ca nu te-ai prins !

Incercam sa aduc in actualitate topicul prin metoda de la "buguri pe forum" dar m-am miscat tarziu.

Share this post


Link to post

Imi pare rau ca e posibil sa-ti stric placerea propriilor atingeri, Cumnate, insa: pana acum mi-au fost extirpate 3 alunite (una de pe antebratul drept, una de pe piept, una de pe abdomen). Facut analize dupa fiecare operatie, totul ok, necancerigene. Nu rupsesem nici una dintre ele, pur si simplu au crescut, au facut o coaja, a cazut coaja si apoi s-au extins...

 

Insa nu cred ca vrei sa stii cat de frica imi este de treaba asta si cat de atent am devenit la orice modificare de forma/culoare/dimensiune a alunitelor proprietatea mea privata, pe persona fizica. Nu mai scarpina alunitele.

Share this post


Link to post
Poate intr-un alt topic...ca daca ar fi sa caute cineva aici informatii s-ar lua cu mainile de par... :D

 

De care par ?

Uite deasupra mea ca mai apar informatii, e de bine, am incredere in colegii de pe forum !

 

Sa concretizam :

 

Va mananca / va deranjeaza vizual / va intriga/ orice alt sentiment va trece privind alunitele fie ele mici sau mari, NU le afectati voi, mergeti la doctor.

NU exista remediu casnic care sa nu dauneze corpului !

Edited by Cumnatu

Share this post


Link to post

Hai mah... nici macar o masare periodica nevinovata?!?

Share this post


Link to post
Va mananca / va deranjeaza vizual / va intriga/ orice alt sentiment va trece privind alunitele fie ele mici sau mari, NU le afectati voi, mergeti la doctor.

NU exista remediu casnic care sa nu dauneze corpului !

 

Extrapoland, pot sa-ti recomand "mergi la femei". Manevrele autosuficiente nu-s o solutie.

Edited by claz

Share this post


Link to post

Ca sa ma salvez in cazul in care nevasta-mea citeste ( prin absurd ) aceste posturi :

 

AM promis 1 data in fata ei ( nu ma refer la biserica sau la stara civila, alea sunt vax pt mine ) ca NU mai fac neste chestii, nu o sa intru in detalii, cu vecine , ma rog intelegeti voi. Si am de gand sa imi tin promisiunea. Intotdeauna mi le tin !

Daca vre-odata imi vine sa nu o mai tin, intai devin solitar si apoi fac ce vreau, mi se pare fair asa.

 

Si oricum, poti sa ma pui intre 3 ( mai mult nu am avut experiente ) femei 24 ore in pat si dupa 24 ore tot mai gasesc timp sa ma uit singur la mine. Ma iubesc mult ( hahaah cum suna asta ) , poate e o boala, poate e normal, poate nu, asa este insa si atata timp cat nu dauneaza nimanui...

Edited by Cumnatu

Share this post


Link to post

Cum nu dauneaza nimanui?! Te-ai gandit la biata alunita inainte sa-i dai atacu'? Poate e si ea om... poate are si ea un suflet...

Adica poa' sa sangereze, da' suflet n-are?!

Edited by claz

Share this post


Link to post

OK, ai tu ultimul cuvant, :P , noate buna alunitizatilor !

La 4 ma trezesc sa ii fac neveste-mii cafeaua si sa ii arat alunita.

Edited by Cumnatu

Share this post


Link to post
Din cate stiu, sunt 2 colutii :

Frumos topic, misto comentarii, iar exprimarea asta, de zona scrotala, e data-n alunita ei! :D

Share this post


Link to post

Putina info la obiect nu strica: mai multe in fisierul atasat.

post-124-1210226343_thumb.jpg

Edited by hitman

Share this post


Link to post

NeFeSeu' e obsedat de masaje...

 

Eu, de cand ma masez, nu am dat peste nicio alunita suspecta. In schimb a dat una peste o alunita pe acolo. Sa fiu suparat ca nu am vazut-o eu primul?

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...