Jump to content
Sign in to follow this  
themircea

Tavite portbagaj, presuri / covorase auto personalizate, bandouri

Recommended Posts

Salut!

 

Silvinho - Da, am pe stoc ambele. 147 ron / buc minus 8 ron/buc (ca-s doua pe livrare) si ai transportul gratuit prin curier rapid.

Daca doresti, te rog suna-ma si maine pleaca spre tine.

 

Madalin - Da, am pe stoc tavita si pentru Civic 5D. Daca doresti sa comanzi suna-ma sau da-mi un PM sau sMS cu datele de livrare/facturare si numarul de telefon si imediat pleaca spre tine.

 

Silvinho si Madalin - covorase de cauciuc pentru interior nu doriti? Mai jos sunt poze cu Octavia II si cu Civic 5D.

Poze de detaliu ale presurilor sunt si pe http://www.flickr.com/photos/25835939@N02

 

Multumesc,

Mircea

0720.699655, 0256/275273

post-15291-1229355888_thumb.jpg

post-15291-1229355932_thumb.jpg

Edited by Mircea

Share this post


Link to post

Buna seara!

 

Pentru Leganza aveti covorase?

 

Multumesc.

Share this post


Link to post

Ma intereseaza si pe mine covorase pentru Leganza. Pot sa astept si 3 saptamani daca sunt calitative si se nimeresc bine ...

Edited by smailmiami

Share this post


Link to post

Salut,

Covorase de interior pentru Ford Focus 2002 (masina din semnatura :) ) ai?

Daca ai imi poti arata te rog si niste poze si un pret?

 

Merci,

Alex

Share this post


Link to post

Salut!

 

Mike1 si smailmiami- Leganza nu este in catalogul de covorase, dar producatorul recomanda pentru ea niste semi-universale - UNI2. Sunt 3 modele de asemenea UNI-uri, fiecare pentru cate ~20 de masini care altfel nu apar in catalog. Vezi poze pe http://www.flickr.com/photos/25835939@N02 - la pagina2 gasesti pozele UNI1-1 la UNI1-7 . UNI2 nu e identic, dar seamana. Totusi, iti poti face o idee. Pe pagina 1 ai si poze de detaliu cu covorasele.

Ce am dat pana acum conform tabelului de aplicatii au fost toate in regula.

Imi pare rau ca nu am speciale pentru Leganza, dar nici astea UNI nu va vor dezamagi.

 

Alex.T - Da, am covorase pentru Focus I. In cursul zilei voi face poze si le voi posta. Sunt chiar speciale, originale pentru masina respectiva. Sunt de prima echipare pentru mare parte din piata vestica.

Pana atunci, daca vrei, ai poze de detaliu pe link-ul de mai sus catre flickr.

Pret: 115 ron plus 15 ron un partial din costurile de curierat si ramburs. Daca doresti si tavita pentru portbagaj (147 ron) ai si transport gratuit si 10 ron reducere.

 

Multumesc,

Mircea

0720.699655

0256/275273

Edited by Mircea

Share this post


Link to post

Pe mine sincer ma dezamagesc, insa iti multumesc pentru raspuns! :)

Share this post


Link to post

Salut!

 

Alex.T - Mai jos ai pozele cu covorasele pentru Focus I . La covorasul din dreapta-fata, partea aia ce pare a fi "adaugata" se ridica pe tunelul median pentru a-l proteja.

 

Mike1 - Eu iti multumesc ca m-ai intrebat.

In alta ordine de idei, m-as fi bucurat sa le vezi de aproape, sa vezi cum sunt finisate, sa le vezi cum stau in masina si apoi sa ne auzim... :->

Anyway, imi pare rau ca n-am speciale pentru Leganza si ca nu pot sa te servesc.

 

Mircea

post-15291-1229432372_thumb.jpg

Edited by themircea

Share this post


Link to post

covorase pentru matiz ai? daca da te rog sa pui si niste poze..mersi

Share this post


Link to post

Salut!

 

m.marcel - Iti multumesc ca apelezi din nou la mine!

Pentru Matiz am o varianta mai ieftina si foarte interesanta. Am dat si unei rude pentru Matiz si stau perfect in masina fara nici o ajustare. Este vorba despre niste semi-universale - UNI1 - ai poze pe http://www.flickr.com/photos/25835939@N02 , la pagina 2, pozele UNI1-1 pana la UNI1-7. Toate caracteristicile (margine inalta, intaritura la calcai, finisaj excelent) sunt valabile si la acestea.

Repet - sunt la fix pentru Matiz.

99 ron + 15 ron un partial din transport.

Cele speciale pentru Matiz se fabrica foarte rar, doar cand sunt stranse comenzi mari de la distribuitorii din vest. Pana acum, n-am prins niciodata de-alea. Pretul ar fi fost 130 ron.

 

Multumesc,

Mircea

0720.699655, 0256/275273

Edited by Mircea

Share this post


Link to post

Te intreb pt un prieten care azi si-a luat o Toyota Corolla noua si vrea presuri de interior, care e pretul? Multumesc anticipat. Eventual un pret si pt tavita portbagaj...

Share this post


Link to post

Salut!

 

mircea mircea - S-o folosesca sanatos!

Am pe stoc pentru noua Corolla Sedan si tavita (147 ron) si presuri(120 ron). Daca le ia ambele - transport gratuit si 10 ron reducere.

 

Multumesc,

Mircea

0720.699655, 0256/275273

Edited by Mircea

Share this post


Link to post

Salut!

 

mircea mircea - ai mai jos poza cu covorasele. Mai gasesti poze de detaliu ale presurilor pe http://www.flickr.com/photos/25835939@N02

Cu tavita de Corolla Sedan n-am poza, dar ca si toate celelalte tavite, este facuta special pentru respectiva masina, prin urmare se potriveste perfect la ea si doar la ea. Ca idee, te rog uita-te la pozele de pe paginile anterioare si din primul post.

 

Multumesc,

Mircea

0720.699655, 0256/275273

post-15291-1229585805_thumb.jpg

Edited by Mircea

Share this post


Link to post

Covorase de cauciuc pentru Opel Astra G ai cumva? Daca da, si o poza daca poti. Multumesc.

De asemenea, si un pret pentru tavita de portbagaj, tot pentru Astra G(3 usi).

Share this post


Link to post

Salut!

 

closchkutza - Da, am pe stoc si tavita si presuri pentru Astra G HB. 147+115 ron, minus 10 ron si transport gratuit.

Ai mai jos poza cu covorasele de Astra G. Mai gasesti poze de detaliu si pe http://www.flickr.com/photos/25835939@N02

 

Daca doresti, te rog suna-ma sau PM cu datele de livrare si un nr.de tel. si imediat pleaca spre tine.

Multumesc,

Mircea

0720.699655, 0256/275273

post-15291-1229599866_thumb.jpg

Edited by Mircea

Share this post


Link to post

De asemenea, as mai dori un pret si pentru o tavita de portbagaj pentru matiz. Este foarte posibil ca articolele pentru Astra G(dupa ce se hotaraste colegu` daca are bani acum) si tavita mea de portbagaj, in cazul in care ai, sa fie comandate impreuna. Mai primim vreun discount in cazul asta? :D

Share this post


Link to post

mersi pentru poze, sunt intr-adevar interesante..iti dau un telefon cand ma hotarasc sa le comand

Share this post


Link to post

mircea mircea - ai mai jos poza cu covorasele.

 

I-am dat nr tau de telefon proaspatului proprietar de corolla sedan si urmeaza sa te sune ca sa stabiliti detaliile...

Multumesc inca o data. :osanale:

Share this post


Link to post

Salut!

 

closchkutza - da, am si tavita pentru Matiz pe stoc. 130 ron

Pentru doua tavite pe livrare ai inca 8 ron / buc. reducere.

La 3 tavite/bandouri pe livrare - 10 ron / buc

La 4 pe livrare ai al 5 lea produs gratuit (tavita, bandouri, presuri).

Repet, ca sa nu existe dubii - oferta asta cu 2,3,4 se refera la tavite si bandouri.

La presuri ai transport gratuit daca sunt in colet cu vreo tavita si pentru fiecare pereche tavita+presuri (egal ca-s pentru masini diferite) ai inca 10 ron reducere.

 

Oricand va decideti, eu aici mi-s... :)

 

m.marcel - Iti stau la dispozitie oricand.

 

mircea mircea - Eu iti multumesc!

 

Mircea

0720.699655, 0256/275273

Edited by Mircea

Share this post


Link to post

Salut!

 

Va rog mult, daca nu sunt date confidentiale, informatii private sau alte asemenea, intrebati-ma pe topic, nu pe PM.

Multumesc!

 

Vlad3221 - Pentru Aveo sedan am pe stoc tavita pentru portbagaj (147 ron), covorase de cauciuc pentru interior (115 ron) - ambele personalizate / speciale pentru aceasta masina.

Sorturi de noroi nu voi aduce pana nu gasesc speciale / personalizate pe model de masina. Nu vreau sa trebuiasca "inventate" prinderi sau sa trebuiasca date gauri in praguri...

Bandouri am - vezi poza mai jos - 123 ron, transport gratuit prin curier rapid.

Ai vazut reducerile, cred: daca iei si tavita, ai 8 ron reducere la bandouri si 8 ron la tavita.

Daca ai nevoie si de presuri, ai si la ele 10 ron reducere.

Cutie de-aia plianta iti recomand la bani foarte putini si cu acelasi rezultat: din hypermarketuri, cutie plianta pentru cumparaturi. Da, stiu, n-are peretele ala mobil in mijloc, dar mai bine iti iei o cutie mare si una micuta si tot iesi mult mai ieftin... :P

 

Duminica placuta!

Mircea

post-15291-1229853947_thumb.jpg

post-15291-1229853958_thumb.jpg

Share this post


Link to post

ok. multumesc pt raspunsuri ;)

cand ma hotarasc sa cumpar te contactez.

Share this post


Link to post

Salutari,

 

Asa cum ziceam si in PM ma intereseaza tavita de portbagaj pentru Matiz; daca se poate pretul si daca se mai poate livra anul asta, printre sarbatori :D .

Va rog sa puneti poze daca aveti.

 

Merci,

 

Ilie.

Share this post


Link to post

Salut!

 

Vlad3221 - OK! Iti stau la dispozitie oricand doresti.

 

Ilie_V - Da, am tavita pentru Matiz pe stoc. 130 ron, transport gratuit prin curier rapid. Daca ma suni azi sau maine dimineata, imediat si pleaca spre tine. Probabil o vei primi abia luni, avand in vedere ca firma de curierat nu lucreaza de Joi pana duminica. Poze cu Matiz n-am din pacate, dar tavita e speciala pentru Matiz, doar pentru Matiz si pentru nici o alta masina. Prin urmare se potriveste perfect.

 

Multumesc,

Mircea

0720.699655, 0256/275273

Edited by Mircea

Share this post


Link to post

daca ma hotarasc sa cumpar, trebuie sa sun la nr de tel, sau pot sa-ti dau un MP cu ce doresc si cu adresa?

 

bandourile pt aveo sunt exact ca cele din poza cu aveo gri?

Edited by vlad3221

Share this post


Link to post

Salut!

 

Vlad3221 - Oricum doresti: telefon, SMS, PM, fax, mail, porumbel calator (in acest caz - ai grija sa fie rapid individu', ca am doua pisici :P ) Important este sa contina datele de livrare / facturare si numarul de telefon.

Da, bandourile pentru Aveo dupa 2006 sunt cele din poza. Pentru primul model (Aveo/Kalos - depinde de piata) sunt alte modele.

 

Multumesc,

Mircea

0720.699655, 0256/275273

Edited by Mircea

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...