Jump to content
Sign in to follow this  
BladHaund

Vand Nubira Ii Cdx 2002

Recommended Posts

Vand Nubira II CDX, 2002, 65000km, 1600cmc, 16V, 106CP, argintiu metalizat, ABS, AC, 2 airbag, geamuri electrice fata-spate, inchidere centralizata, jante aliaj, radio-cd-casetofon original, alarma, tapiterie speciala (bob-de-orez), tinuta in garaj. Se vinde impreuna cu set complet de jante+anvelope de iarna. Telefon: 0763.408.633; email: nubira2devanzare@gmail.com Pret: 6.300 EUR.

Share this post


Link to post
Vrem poze ! Vrem poze ! Vrem poze ! :banana:

 

Varianta de echipare CDX este varianta de top si datele tehnice si dotarile sunt cele de aici: http://www.daewoo.ro/modele/nubira/tehnic.php, cu diferentele: motorul este Euro II, are 106 CP, iar unitatea audio (originala) are radio, CD-Player _si_ casetofon.

 

Nu am nici o poza potrivita si nici nu stiu cu ce ajuta un cumparator serios. Masina este asa cum a iesit din fabrica, fara modificari sau imbunatatiri.

 

Inchide ochii. Imagineaza-ti o Nubira. Argintie. Jante aliaj. Parca zboara cu tine; te uiti la bord; ai 180 km/h. In fata ta apare un obstacol; franezi puternic; ABS-ul incepe sa iti cante o muzica lina. Schimbi intr-a doua; apesi acceleratia la podea; 106 CP vor sa sara de sub capota; turezi pana la rosu; schimbi intr-a treia; rosu; dai a patra; colegii de trafic raman mult in urma. Adrenalina te inunda. Incepi sa iti doresti o masina adevarata. E de vanzare. Poate fi a ta pentru PRETUL NOU DE 6150 EUR (discount special pentru membrii forumului daewooclub.ro)!

Edited by BladHaund

Share this post


Link to post

Cati proprietari a avut.Mai are carte service?

Share this post


Link to post
Cati proprietari a avut.Mai are carte service?

 

A avut 2 proprietari:

1. Un unchi de-al meu

2. Eu

 

Daca pui si firma de leasing, a avut 3 proprietari.

 

Are carte de service.

Share this post


Link to post

Reducere finala: 5350 EUR, valabila pana la 30 aprilie. Daca nu se vinde pana atunci, nu mai e de vanzare.

Va rog nu insistati, alte reduceri nu se mai fac.

 

Masina este in stare excelenta de functionare, si NU a trecut pe la samsari: km de la bord sunt absolut reali (masina e in familia mea de cand a fost la 0 km).

 

Valoarea de asigurare CASCO e 6200 EUR, deci la banii pe care ii cer e o afacere excelenta.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...