Jump to content
Sign in to follow this  
FLEX

Un gest umanitar ... vin sarbatorile!

Recommended Posts

Hai, votati cu fetita lui tremelo si apoi sa vedem ce se poa' face pentru bietul om ... io merg cu 100.000ROL.

 

Stringem mai multi si bagam pe contul lui cozo, OK?

Share this post


Link to post

Iubesti cu adevarat atunci cand esti capabil sa oferi si sa nu ceri nimic in schimb... Va felicit, copii! :aplauze:

Share this post


Link to post

Nenea Flex, ne vedem maine in cartier, cumva, sa punem mana de la mana?

Share this post


Link to post

Io zic sa ne gindim bine cit si cum putem ajuta, stringem joi banetul si apoi unul mai priceput decit mine :lol: in ale cardurilor/conturilor face depunerea in contul lui cozo, de pe forumul motociclistilor ... iarna-i lunga, gerul mare, nu cred ca 5.12 e o data fixa ...

Share this post


Link to post

Daca trimiteti si dupa 5.12 incerc si eu sa cotizez macar cu 100k sapt care vine. Oricum trebuie sa trimit ceva (io si Mushu) pentru autocolante si tot ajung pe la banca.

Share this post


Link to post
Io zic sa ne gindim bine cit si cum putem ajuta, stringem joi banetul si apoi unul mai priceput decit mine :lol:  in ale cardurilor/conturilor face depunerea...

Perfect!

Share this post


Link to post

Baieti, io nu va mai vad joi, dar tocmai i-am dat lu Shenck o contributie pt forum. Luati si voi de acolo ceva si din partea mea!

Share this post


Link to post

Aseara am strins 600.000ROL (pixel=200, hitman=100, ovidiuc=100, Flex=100, satori=100), ii voi depune luni in contul lui cozo, deoarece azi n-am timp nici sa respir.

 

Pentru cei care vor sa contribuie si nu au ajuns aseara, iata contul:

 

Diacu Cosmin

Nr. Cont: 5101 6000 0394 4646

Se poate alimenta la orice unitate BCR cu o suma minima de 100.000 lei

 

cob IBAN

RO 76 RNCB5080 6000 0394 4646

Share this post


Link to post

Rezolvat in sfirsit! sa speram ca ajutorul nostru poate aduce o imbunatatire in viata semenului nostru.

Share this post


Link to post

nu mai strangem si asta seara?

Share this post


Link to post

Dead-line e miine, ora 12:00, dupa cum spune cozo; eu nu sint sigur ca ajung in seara asta, asa ca cine are bunavointa poate persevera in actiune ...

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...