Jump to content
Sign in to follow this  
alexxutzu

Instabilitate

Recommended Posts

Am o problema...in timp ce merg cu masina si incetinesc, o scot din viteza si incetinesc incat sa se mai miste foarte putin iar atunci se zgaltzaie stanga-dreapta foarte urat.Aveti idee de la ce se poate zgaltaii asa.

Share this post


Link to post

Lonjeroanele sunt ok?

Share this post


Link to post

Anvelope/jenti descentrate ?

Share this post


Link to post

Specific ca am fost cu ea la itp si chiar si la service urcata pe rampa si nimeni nu mi-a zis nimic despre chestia asta.La viteze mari chiar nu am treaba cu ea dar la acea viteza f mica face ff urat si nu tot timpul. :(

Share this post


Link to post

Amortizoare varza...

Share this post


Link to post

Face indiferent daca ai sau nu piciorul pe frana?

Share this post


Link to post

Doar dak iau piciorul de pe frana si o las sa"curga".Intradevar cu amortizoarele stau prost pe spate sant cam varza.Sa fie asta motivul?

Edited by Mircea
Iar irc?

Share this post


Link to post

Cred ca si pe fata ai o problema cu amortizoarele ! Daca sunt cele originale trebuiau schimbate de mult (cam dupa 50 K km )!

Share this post


Link to post
Am o problema...in timp ce merg cu masina si incetinesc, o scot din viteza si incetinesc

Nu mai rula cu motorul decuplat de cutie, nu castigi ceva, din contra, in plus, scapi de problema asta. Daca ai avea amortizoarele varza ar trebuie sa observi si in alte cazuri sau sa mergi la un test.

Share this post


Link to post

Sunt cele originale si am 70 de mii cu ele adevarat trebuiesc schimbate ca's cam varza :D

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...