Jump to content
Sign in to follow this  
steph

CATERINCA

Recommended Posts

Am zis MASINA.

 

 

PS: suntem la caterinca, nu uita :P

Share this post


Link to post

Daca fata a disparut acum 19 ani, iar acum are 27 de ani, cati ani avea acum o saptamana?!?!? si cate cicatrici avea pe mana tatalui?

Share this post


Link to post
Dai click pe Play. Iti recomand sa asculti la casti nu la boxe. Ce browser folosesti?

 

Cred ca e de la player-ul meu.

 

--------------------------------------------

 

Ce am gasit pe langa facultate... =))

post-5587-1178747689_thumb.jpg post-5587-1178747769_thumb.jpg

Share this post


Link to post

E ceva anapoda rau in mesajul asta !

post-3313-1178769328_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Chiloti 10 ron =))

Share this post


Link to post

Asta nu e culmea zgarceniei... aici ne-a adus capitalismul salbatic de Romanica, tinerii din ziua de azi care nu mai au nici un reper moral (totul se rezuma la cativa RON si e vorba de fiinte umane, nu de masini)! :wallbanger:

E de plans, nu de ras...sunt socat!

Share this post


Link to post

E la "caterinca"... :mrgreen:

Share this post


Link to post

#-o Mai, Moxo ala seamana perfect cu unul cu care am stat io la o bauta intr-o noapte, mai demult...

 

 

 

 

;)

Share this post


Link to post

Ete fleosc!! Ala e nervos ca l-a inselat. E taran dar asta e. Cred ca ar si bate-o.

 

Eu astept pozele. :D

Share this post


Link to post

Deci 800 ron pentru un an de relatie, ce a inclus 150 de relatii sexuale, asta inseamna 5.3 lei/numar. Mai vrea si banii inapoi. Ce dreaku nu i-a convenit? =)) Si un scurt e mai scump. :dizzy:

 

In loc sa zica si el: m-a parasit, m-a lasat cu ochii-n soare, i-am dat cadouri, dar macar am f***-o. :) )

 

Distractiv subiect.

Share this post


Link to post

Eu nu inteleg, el avea portie? De ce " o felatie pe saptamana"? O primea luni si dupa aia toata saptamana rabda?

Share this post


Link to post

Sa zica mersi ca o primea si p-aia, la cat de dobitoc e...

Share this post


Link to post

demential =)) ...ma dor falcile de ras :mrgreen:

 

 

LE: i-o fi facut felatie saptaminal ca sa i se rupa ata complet, probabil =))

 

Deci... ea a fost in ultima faza a relatiei cam rece cu mine, ptr. ca ma insela atunci cu altcineva.

Nu ne mai vazusem o sapt si pe urma m-a anuntat pe mess. ca relatia noastra s-a terminat.

La inceput am refuzat sa accept asta...dar pana la urma i-am zis cam asa:

Eu: Deci asta e? S-a terminat totul?

Ea: Da

Eu: Se pare ca trebuie sa iti dau inapoi cadourile deci...

Ea: Ce cadouri?

Eu: Alea care mi le-ai dat: medalionul,etc.

Ea: Pastreaza-le, nu le vreau.

Eu: Si ma astept ca si tu sa imi dai inapoi cadourile mele!

Ea: Nici nu mai stiu pe unde sunt. Si nu am chef sa le caut.

Eu: Vreau totul inapoi!!! Ursuletul, cartea, dvd-ul, chilotii,etc!

Ea: Ia stai putin. Ce chiloti?

Eu: Ai uitat cand ne-am dus in magazinul ala? Si ti-au placut chilotii aia? Si eu ti-am dat bani sa ii cumperi. Deci practic sunt ai mei! Ii vreau inapoi.

Ea: Pai am sute! Nici nu mai stiu care sunt.

Eu: Nu-i nimic. Eu tin minte foarte bine. Vin la tine acasa, ne uitam printre ei si mi-i iau!Ea: Nu ! esti nebun!

 

Pe urma am mai aflat ca tipa si circula cadourile! Adica ce i-am dat eu, pasa la alte persoane care ziceau: Vai ce draguta e! Ce cadou frumos mi-a facut!"

De asta era foarte populara.

Nu va enerveaza persoanele astea care recircula cadourile?

 

PS: si Columbeanu le cumpara prietenelor sale cadouri scumpe, iar dupa ce se desparte de ele le ia inapoi bijuteriile,blanurile si ce le-a mai dat.

Edited by Sebian

Share this post


Link to post
"-scos o data la pizza impreuna cu niste prietene de ale ei -40RON"

sigur te insela si cu prietenele ei scoase la pizza de tine

...si el era suparat ca nu-l lua si pe el...

 

Ce se plange boul ca aia il insela sau ca nustiuce... Mai stim noi pe unul dintr-asta ce a activat si pe la noi si se intreba daca s-o paraseasca sau nu. In loc s-o tina ca rezerva pentru s*x... mari idioti... :rolleyes:

 

Cred ca o sa ma razbun pe ea asa cum trebuie!

O sa fac un site, in care o sa scriu tot-tot despre cum este ea de fapt, o sa pun si pozele ei nude si o sa scriu si toate detaliile picante ale relatiei noastre. Are sute de insi in lista de mess(inclusiv rude, fosti profesori, colegi de munca,etc) si o sa le trimit la toti link-ul sa ii vada adevarata fata...

Nelamurirea mea este...risc ceva d.p.d.v. legal daca fac asta?

 

Ferea ca va aparea un site cu un trafic imens...

Share this post


Link to post
Nu numai garantia... Vedeti cate optiuni sunt incluse in pachetul de baza si o sa va dati seama de ce este atat de bine vazuta. Nici eu nu am fost prea incantat pana am vazut echiparea la base.

 

Eu il votez si fara sa ii vad echiparea. :mrgreen: :tongue:

Share this post


Link to post

Da, dar Andrei tine cu Patriciu. :mrgreen:

Share this post


Link to post

Ala o fi avand echipament DeLuxe

Share this post


Link to post
Dupa vreo 2 saptamani de la intamplarea de mai sus i-am agatat bara unuia parcat. Si i-am dat-o jos!!! Din pacate era chiar masina sefului meu. Maniac cu masina...Evident ca nu era vina mea...nu putea sa si-o parcheze un metru mai incolo???

 

 

=)) =)) :scarpin: :wallbanger: :wallbanger:

Share this post


Link to post

Ce spunea ala: "... noi aveam 200 km/h ..." ? Si Lamborghini trecea pe langa el ca rapidul prin halta, de nu se mai vedea decat pe zoom 10x ?

Buna lectie: Baieti, nu va mai chinuiti sa tunati masini, mai bine va pierdeti timpul facand bani si va luati masini adevarate !

Share this post


Link to post

Un looser cu BMW contra la cel putin 500 CP si vreo 600nm!! L-)

 

Usor cu looserii, avem printre noi actuali si viitori stimabili posesori de BMW.

 

Pai sa nu fie cu suparare,e ca si cum m-as intrece eu la 80CP cu Honda S 2000 v-tec!

:) >-

Edited by c_french84

Share this post


Link to post

Eu ma intreb: are cineva suficienti cai putere (sa nu zic ceva de creier, ca 215 cai is ca aia 94 ai mei pe langa un corvette) sa se puna cu un Lamborghini? Pai aia aveau 200 si lamaia a trecut ca racheta pe langa ei... Fain tare Lamborghini! Tot respectul!!!

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...