Jump to content
Sign in to follow this  
bulgaria

Inchidere Centralizata Matiz

Recommended Posts

as dori sa stiu daca se poate monta inchidere centralizata la matiz model se/ac.am inteles ca sunt oarece probleme la usile din spate.imi recomandati maontajul la reprezentanta(service autorizat)?o marca buna de inchidere?se poate inchidere fara alarma.?va rog nu ma expediati sa caut pe forum

Share this post


Link to post

Salut amice...

Mi-am montat la astia acum o luna alarma+inchidere pe matiz E/AC si mp3-player

Sunt foarte multumit

 

Am dat asa:

-alarma Maat GFM 675 – Extreme 220 ron + 50 ron motajul

-inchidere centralizata LOOK 04 125 ron + 50 ron montaj(parca atat am dat)

-punctatoare usi pe spate si porbagaj...

 

in total am dat pe toate astea 585 ron si sunt foarte multumit!

 

ii gasesti langa MC'Donalds-ul de pe "Trafic Greu" (Progresului)

asta e link-ul: http://www.sistemedealarma.ro/index.php

 

Bafta!

Share this post


Link to post

Eu am montat o larma Alcar 21DL - 120 RON - si doua actuatoare ( doar pe fata ) - 110 RON /buc . Pe spate nu am montat pentru ca masina nu cara pasageri in spate decit foarte rar. Si cind e cazul deschid usa manual. Pret de service 350 RON bani care i-am luat din buzunarul din stinga si i-am bagat in dreapta. Muncesti un pic ( nu exagerat ) dar la banii astia merita fara discutie.

Inchiderea trebuie sa aiba telecomanda si de aia pune lumea alarma ( pretul e destul de mic ), daca gasesti inchidere cu telecomanda nu mai pune alarma ( cu toate ca ar fi buna si alarma daca nu te deranjeaza pretul un pic mai mare )

Share this post


Link to post

m-am interesat la reprezentanta 125lei manopera fiecare(inchidere si alarma).ramane sa ma hotarasc la ce inchidere iau .ms mult ptr sfaturi.apropos sunt din constanta...

Share this post


Link to post

@DarkAngeL - Ce reprezinta "punctatoare usi" ? Mare grija ca is ascutite :D

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...