Jump to content
Sign in to follow this  
Nicotine

Mop...de parbriz

Recommended Posts

Aveti idee unde pot gasi si cat costa un spalator de geamuri (batz din acela cu burete pe o parte, si o chestie gen lama de stergator pe partea opusa, asemanator cum au spalatorii de parbrize din intersectii )? Ca mi-ar fi foarte util pe vremea asta, cand geamurile se murdaresc instantaneu.

Am incercat in Carrefour si n-am vazut. Prin Bricostore, Metro ati vazut?

Share this post


Link to post

la aproape orice benzinarie care se respecta gasesti asa ceva... si ia si razuitor de gheata, ca e bun iarna...

Share this post


Link to post

La Cora au sigur.

Share this post


Link to post

Eu mi-am luat din Metro un mop de vitrine, fara burete pe partea cealalta.

In plus are partea de cauciuc f. ingusta si dreapta.

Nu faceti ca mine !! :aloooecineva:

Share this post


Link to post

Cum intri pe Dorobanti dinspre Stefan Cel Mare, faci dreapta imediat dupa Restaurantul Perla si la 2 pasi pe stanga e un magazin PLIN de nebunii pentru auto! De acolo mi-am luat mareatza perie de sters praful.

Share this post


Link to post
Am incercat in Carrefour si n-am vazut. Prin Bricostore, Metro ati vazut?

 

Nu aveau in Carrefour ? Ma mir, poate tocmai se terminasera, deh vb ta ,acum pe vremea asta e necesar.

Am fost saptamana tercuta prin Metro Militari, si am vazut ca aveau la accesorii auto.

PS. Poate ca in Carreforur nu sunt la accesorii auto, si sunt acolo unde gasesti si maturi, farase, moburi, etc..

Share this post


Link to post

In Carrefour am vazut ce-i drept raschietoare la 19,000. Dar n-am luat pt ca folosesc cu succes o carcasa de caseta audio sparta. Si putina munca fizica dimineata te invioreaza...

Share this post


Link to post

Cum spuneam si mai sus, gasesti acolo ce fel de stergator vrei tu, inclusiv ca cele de la OMV (care mi se par cele mai OK).

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...