Jump to content
Sign in to follow this  
aditzasan

Contract

Recommended Posts

Va salut

 

Ma pregatesc sa devin un proprietar de Matiz si as avea nevoie de un formular tipizat pentru contract de vanzare cumparare auto in varianta soft, sa il pot printa (cumpar masina de la o persoana fizica).Timpul e pretios si nu am timp sa ma duc la Udriste sau la vreo circa financiara, v-as fii recunoscator daca m-ati putea ajuta cu un asemenea fisier pe aditzasan@yahoo.com

 

Multumesc

Share this post


Link to post

Da-i pe mail :rolleyes: eventual completat :twisted:

Share this post


Link to post

...

nu-i o idee rea...am gasit pe la Gogu ce-mi trebuia, sunt prea agitat ca sa mai gandesc acum, imi vreau matizul :)

Edited by tolin

Share this post


Link to post

E cam riscanta graba asta. Mergi mai intai pe la un computest sau la un meserias priceput

Share this post


Link to post
E cam riscanta graba asta. Mergi mai intai pe la un computest sau la un meserias priceput

E luat de la o tanti doctor de vreo 50 de ani, super ingrijita, nu imi fac griji, merge ca unsa...si arata impecabil!

Share this post


Link to post

Bun si daca te grabesti de ce nu te duci la o rulota? Astia iti completeaza si fisa de inmatriculare si nu mai stiu ce pentru sectia financiara.

Este mult mai simplu si costa 20-30 ron.

Share this post


Link to post
E luat de la o tanti doctor de vreo 50 de ani, super ingrijita, nu imi fac griji, merge ca unsa...si arata impecabil!

 

A fost tinuta in garaj?

Share this post


Link to post

Ai grija, ca unele sunt stereotipuri : tinuta in garaj, masina de doctorita, profesor etc.

Share this post


Link to post

Ma bag si eu in seama putin... :D Uneori se intampla ca sa cumperi masina chiar de la o tanti sau un nenea doctor si masina chiar sa fie tinuta in garaj. Nu prea cred ca @aditza sa cumpere masina de la samsari...astia au de obicei contracte de vanzare-cumparare la indemana. Sal'tare :drinkers: si sa folosesti sanatos masina @aditzasan

 

L.E. Pentru conformitate, am vazut si eu un BMW model mai vechi in curte la un nene (tot doctor cred ca era) de mi-au curs balele de cat de bine era intretinuta masina.

Edited by BH ZNS

Share this post


Link to post
Ma bag si eu in seama putin... :D Uneori se intampla ca sa cumperi masina chiar de la o tanti sau un nenea doctor si masina chiar sa fie tinuta in garaj. Nu prea cred ca @aditza sa cumpere masina de la samsari...astia au de obicei contracte de vanzare-cumparare la indemana. Sal'tare :drinkers: si sa folosesti sanatos masina @aditzasan

 

L.E. Pentru conformitate, am vazut si eu un BMW model mai vechi in curte la un nene (tot doctor cred ca era) de mi-au curs balele de cat de bine era intretinuta masina.

tinuta in garaj, lustruita, periata, mers cu ea ca pe ace, revizii la timp, cauciucuri si baterie noi...prea frumos sa fie adevarat...acum cred ca imi intelegeti graba...si tipa are ditamai vila cu cabinet la parter, am fost la ea acasa, mi-a aratat pana si piesele vechi scoase din masinuta :)

Share this post


Link to post

Dar un pret ne poti spune pentru aceasta "bijuterie" ingrijita :mrgreen: ?

Edited by uskt2005

Share this post


Link to post
Dar un pret ne poti spune pentru aceasta "bijuterie" ingrijita :mrgreen: ?

 

dupa ce o iau :) ... nu divulg nici o informatie pana nu e a mea

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...