Jump to content
Sign in to follow this  
gabidana

Caut Free Ms Office 97/98

Recommended Posts

Salutare tuturor !

 

Va rog sa ma scuzati pentru ca intru cu probleme asa minore (pentru cei mai multi),insa eu nu ma pricep la calculatoare aproape deloc. :dizzy:

Despre ce este vorba : am avut niste probleme la calc. si am dus calculatorul la un coleg care mi-a reinstalat Windows 98 SE, insa nu mi-a pus si MS Office-ul, mai precis Word-ul si Excel-ul .

Am incercat sa caut sa descarc eu de pe internet aceste 2 programe, dar n-am stiut de unde.

Va rog mult , spuneti-mi si mie niste site-uri(link-uri) de unde sa pot sa-mi instalez si eu Word-ul si Excel-ul, pentru ca am mare nevoie de ele acasa.

Va multumesc anticipat pentru timpul si ajutorul vostru si va rog sa nu radeti de mine ... =)) . :osanale:

Share this post


Link to post

Iti dau eu.

Ma poti intreba orice in domeniu IT.

Joi la intalnire e tarziu ?

Serban,

Share this post


Link to post

Da, este tarziu deoarece mi-am adus o discheta cu ceva de lucru in Word si Excell pentru week-end.

Oricum , multumesc mult pentru amabilitate. :) >-

Nu stii cumva vreun site(link) de unde sa-mi descarc azi sau cel mai tarziu maine, programele de care am nevoie ?

Share this post


Link to post

Vrei sa descarci MS Office free?

Nu'i cel mai bun loc - citeste regulamentul.

 

In alta ordine de idei, pe softpedia.com vei gasi openoffice - lucreaza foarte bine cu exceluri si worduri, e infinit mai avansat decat MS Office si e freeware.

Share this post


Link to post

Ms office nu e free iar daca am incuraja astfel de actiuni ar insemna ca incurajam pirateria software. Se inchide si se sterge.

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...